• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

X1 mi A1000 tr mi ?

• Konbuyu başlatan ByMuco
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 33
  • Görülen : 6K
Cevap: X1 mi A1000 tr mi ?

kardes ben tr sini kullanıyorum gayet memnunum ama ihtiyactan dolayı satıyorum..içinde özel meyan klavye ve elektro ojinal var ...

bende acemi orgcu olarak asla a1000 tavsiye etmem cunku ses namina birsey yok

Kardeşim, ağzı olan konuşmuş..

Bütün yorumları oku ve kendine şu soruyu sor 'İçlerinden hangisi ilk önce Psr a1000 sonrada Psr a1000 TR kullanmış ki' ikisinin arasındaki farkı bilip sana yardım etsinler..

Sana Psr a1000 TR önermiyorum çünkü 'tatmin olmuyorum' diyorsan sana yeni bir soluk lazım..

Ketron X1'e bulaşmana gerek yok çünkü haa Psr a1000 haa o.. Her ikiside yaş olarak geride kalmış aletler.. Sencede mantıklı değil mi?
Sana Psr or700tr v2 öneriyorum, 2. ellerin hepsi temiz ve çok ucuz oluyor.. Var olan elindeki sound bir anda değişecek !.. En azından sürekli güncellenen ve yakında çok iyi çalışmaların yapılacağı bir alet..

NOT : YAZDIKLARIMI İYİ OKU, HERKES GİBİ ALET KÖTÜLEYİP YORUM YAZMAK AMACIMIZ DEĞİL..

hocam anlıyorum da or 700 v2 ye gücüm yetmiyo gönül isterdiki or 700 alayım ama dediğim gibi maddiyatda sıkıntım var....

hocam anlıyorum da or 700 v2 ye gücüm yetmiyo gönül isterdiki or 700 alayım ama dediğim gibi maddiyatda sıkıntım var....

O zaman elindekiyle yetin.. Sonuçta elindekini satsan yine üstüne para verip çok iyi birşey alamayacaksın, bu yüzden paranı hiç car cur etme.. Sakla dursun veya topla kendine daha güzel bir org al..

Kardeşim, ağzı olan konuşmuş..

Bütün yorumları oku ve kendine şu soruyu sor 'İçlerinden hangisi ilk önce Psr a1000 sonrada Psr a1000 TR kullanmış ki' ikisinin arasındaki farkı bilip sana yardım etsinler..

Sana Psr a1000 TR önermiyorum çünkü 'tatmin olmuyorum' diyorsan sana yeni bir soluk lazım..

Ketron X1'e bulaşmana gerek yok çünkü haa Psr a1000 haa o.. Her ikiside yaş olarak geride kalmış aletler.. Sencede mantıklı değil mi?
Sana Psr or700tr v2 öneriyorum, 2. ellerin hepsi temiz ve çok ucuz oluyor.. Var olan elindeki sound bir anda değişecek !.. En azından sürekli güncellenen ve yakında çok iyi çalışmaların yapılacağı bir alet..

NOT : YAZDIKLARIMI İYİ OKU, HERKES GİBİ ALET KÖTÜLEYİP YORUM YAZMAK AMACIMIZ DEĞİL..

yok yok ben sozumu gerı aldım x1 al demıstım ama sen en ıyısı audya al veya pa 3x :D adam param yok dıyor a 1000 mı x1 mı dıyor ????? ayrıca bır mıderatore yakısmayan uslup (agzı olan konusuyor) konusacaz tabıkı kardesım bu sıte paylasım sıtesı degılmı konusmucaksam gıder okey oynarım :rolleyes: sende konusmussun bak bız bır sey dedıkmı....

A-1000Tr ile devam et yada yamahanın üst modellerine geç.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yok yok ben sozumu gerı aldım x1 al demıstım ama sen en ıyısı audya al veya pa 3x :D adam param yok dıyor a 1000 mı x1 mı dıyor ????? ayrıca bır mıderatore yakısmayan uslup (agzı olan konusuyor) konusacaz tabıkı kardesım bu sıte paylasım sıtesı degılmı konusmucaksam gıder okey oynarım :rolleyes: sende konusmussun bak bız bır sey dedıkmı....

Ağzı olan tabi ki konuşuyor ! Söyle bana Psr a1000 ve Psr a1000 TR kullandın mı?

.
Batuhan kardeşime katılıyorum.
Şu an sitede Yamaha Or700Tr V1 klavyeyi 1550 TL ye satıyor arkadaşın biri bence bunu düşün derim.
X1 veya Yamaha A1000Tr düşünme elindeki Yamaha A1000 ile devam et derim.