• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

X1 mi A1000 tr mi ?

• Konbuyu başlatan ByMuco
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 33
  • Görülen : 6K
Cevap: X1 mi A1000 tr mi ?

ama betermen hocam ben önceki msj larda da soyledim a 1000 düz beni tatmin etmiyor zaten elimde de org yok şuan 2 hafta öncede a 1000 düz vardı mecburiyetten satmıştım şimdide max 1250 tl var onun için bu konuyu açtım

kardeşim önceden bir tanışmışlığımız var.ilk klavyem g-600 idi.sonra sırasıyla a1000tr,pa55tr,pa80,or700tr,pa500tr ve en sonunda da şimdi v2 kullanıorum.döndüm dolaştım yine yamaha yine yamaha.v2 klavyemi satıp 800 almak zorundayım ama en kısa zamanda başka bir klavye değil yine v2 kullanacağım.klavyelerden ettiğim zarar(al-sat)bir tane 98 model şahin alırdım.batuh bey'in dediği gibi biraz daha bekle temiz v2 al.nasıl olsa saçma sapan ilanlar ile yamahanın piyasasını daha çok düşürüp yamaha kullananları o derece zarara sokuorlar!!!!!!!halbukisi yamaha bunu haketmior örnek verecek olursak v2 deki şu anki kitler ve ritimler ketronun(al denilen modeller için) ve rolandın hangi kalvyelerinde var bunu iyi bir düşün.v1 bile alsan onlara yine on çeker.ama biraz daha bekle.yamaha kullanan hocalarımdan(batuh bey salim bey ve ismi aklıma gelmeyen üstatlar)bilgi alabilirsin,bunlar benim düşüncelerim,saygılar...

pymmemo kardeşim yaptıgın yorum için tşk ederim ben iki hafta en geç üç hafta sonra canlı müzik programı yapmaya başlayacam onun için bana ne yapmamı önerirsin

elinde 1250 mi var

ya 1550 ye tamamla ilandaki v1 klavyeye bak.yada 2000 tl ye tamamla garantili temiz bir v2 al.en kötü ihtimalle 1250 peşin ver 1250 de karttan çektir kapalı kutu v2 al yıllarca kullan.ama maddiyat sorun ise 1550 tl olan v1 i düşünebilirsin ama aletin temizliği çok önemlidir.aynı paraya sıfır kapalı kutu roland gw8 de alabilirsin usb özelliği ve mp3,mp4 desteklemesi ayrı bir avantaj.ama hoparlörlü değil ses sistemine bağlaman gerekir.batuhbey,salimbey ve diğer yamaha kullanan hocalarımdan da görüş alabilirsin.böyle konularda daha tecrübeliler

valla kardeşim dediğim gibi max 1250 bu konuyu açma sebebimde bu yüzden...

o paraya birtek a1000tr alabilirsin x1 hakkında bilgi sahibi olmadığım için bilemem.ama en iyisi üstüne biraz daha koyarak ya v1 yada kapalı kutu gw8

xd9 kullanıcısı olarak x1 ile a1000 tr yi kıyaslamanın çok yanlış olacağını düşünüyorum.x1 in fiyatının 1300*1500 lerde olması tamamen piyasada fazla el değiştirmemesi ile alakalı.x1 çok kapsamlı bir cihaz ancak hazır hiç bir şey yok.başına oturup kendiniz performans sergileyeceksiniz.

peki pymmemo kardeşim a1000tr beni tatmin edermi