• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

xd9 lesli bağlama

ketron55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketronxd9-ketronx1
arkadaşlar nasıl yeni bir yer buldum ayaryeri dahada geliştireceğim piçpend kullanmadan çıkan ses düz çaldım

Cevap: xd9 lesli bağlama

valla hocam yorum yok deyim bence elektrodan cok uzak ses bu sampilmi bu ses yoksa icindeki seslerden yapilmami eger oyleyse normal ama sempilsa valla bende a1000 vardi 2003lerde ondada vardi buna yakin ses

ketrondan lesli olmaz kesinlikle(xd9 ve sx3000)modulasyon ayarlarını ancak oynanır.ama o da olmazz.çünkü yazılımı yokk..ben ne uğraştım yıllarca senin gibi...ama nafileee

lesli efekti yok bunu drawbars daki seslerin içine elk bağlamayı attım ayarladım şimdilik böyle oldu bira dahaz uğraşacağım değişik elktroları deneyecem güzel efektler çıkıyo

ama sanırım kimsenin aklına glmemiştir bu şekilde uğraşmak

ketronun elektroları güzeldir,ama hocam demodaki elektro sesi çok acaib olmuş,sanki ses bozulmuş gibi yinede ellerine sağlık teşekkürler paylaşıma

ama sanırım kimsenin aklına glmemiştir bu şekilde uğraşmak

inan benim denediklerimi görsen derdin kafayı yemiş buu.drawlar modulsayonlar.seslerin uzunluk ayarları decay ayarları neler nelerrr..dedim ya nafilee..imkanın varsa artık bi tane pa800 al bencee..

nerde artık ay sonunu nasıl getireceğiz diye düşünmeye başladık işler çok düştü ne olacak bilmiyorum