• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

xd9 lesli demolarım

Grup_Ezgili

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha A2000plus+Emo usb
ketron xd9 orguma sistemnk tarafından takılan yeni lesli kitini merak eden arkadaşlar için birkaç demo hazırladım.kayıt alma konusunda uzman değilim çok net kayıtlarda alamadım ama idare eder sanırım.çalma performansıma takılmayınız lütfen...

Ekli dosyalar

• lesli-3 fidayda.mp3
    811.5 KB · Görülen: 331
  • lesli-2.mp3
    1.8 MB · Görülen: 316
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: xd9 lesli demolarım

etkileyici,paylaşım için teşekkürler elinize sağlık...

ellerine sağlık güzel çalışma Grup_Ezgili..bizlerle paylaştığın için teşekkürler.

hocam ellerinize sağlık gerçekten sistem nk yi tebrik ediyorum güzel çalışma olmuş,,süper olmuş,,paylaşımınız için teşekkürler

elinize sağlık .paylaşım için teşekkürler.

rica ederim dostlar.2 tane daha var demo ama onları yükleyemedim hata verdi...bir ara onlarıda yüklerim

demolardaki lesli çok hoşuma gitti zaten lesli nk takılı bir cihaz arıyordum ama usta fiyat biraz pahalımı yoksa bana hep pahalı olanlarmı denk geliyor.demolar için teşekkürler

fiyat gayet uygun bence.lesli takılırken orgun bütün bakımları yapıldı.kargoyla birlikte 350 tl masraf ettim lesli için.karar sizin tabiki.ihtiyacım olmasa zaten satmayacağım aletlerimi ama ev aldım sıkışığım biraz :(

satıyormusun ben 1500 tl civarına 16mb plus lesli takılı bi xd9 arıyorum yada sx3000 yada gem genesys saygılarımla