• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

XD9 plus için yeni nk set çıkıyor

islam01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9 plus4
Arkadaşlar bugün sistemnk'nın sahibi Nurettin Karabulut'u aradım ve xd9 plus için yeni setin 1 ay içerisinde çıkacağını söyledi. Seslerin şuan Italya'ya gönderildiiğini ve gerekli düzenlenmenin yapıldığını belirtti. Setde 3 yeni ses ve 500 yeni ritimden oluşacak. Plus4 seti gibi ses kartını gönderip yüklemeniz gerekmiyecek. Satın alan kişilere snd,pcm dosyaları beraberinde gönderilecektir. Bakalım hayırlısı inşallah güzel bir set olurda xd9 yeniden canlanır.

Cevap: XD9 plus için yeni nk set çıkıyor

inşallah.bende yeni bir ketron xd9 kullanıcısı olarak merakla bekliyorum seti.sistemnk ya lesli taktırdım bugün orgu kargoya vermişler.merakla bekliyorum.denediğimde sistemnk lesli yorumlarımı ve tabikide demoları sitemize ekleyeceğim.eski bir korg kullanıcısı olarak ketron xd9 süper diyorum.bu benim görüşüm, kesinlikle polemik olsun diye yazmıyorum.yeni set hayırlı olur inşallah tüm ketron xd9 kullanıcılarına...

sakın ama sakın.paranıza günah.

Komik sadece ketronlarimizi gömeli bayagi bi zaman oldu

sistemnk dan iyi bişey beklemiyorum ben x1 nkset 4 yapmışlar çok kötü eski rtimleri editlemişler

şu bi gerçek sistem nk piyanistlerden nasıl para kazanıyor bence kazanamaz,,nedenmi çünkü bu sistem nk hakkında o kadar kötü şeyler söyleniyo şunu yaptılar bunu yaptılar diye,,yani bu adamlar piyanistlerin güvenini kaybetti heralde,,benimde işim olsa mecbur kalsam bu söylenenlerden sonra yaptırmam boş ver derim,,

şunuda unutmamak lazım,,emek her zaman emektir,iyi veya kötü beğenirsin veya beğenmezsin sonuç itibariyle emeğe saygılı olunmalı,

feraza ben sana katılmıyorum çünkü adamın bir yazsını okumuştum diyorki-biz 10 sendir varız 10 sene sonra yine var olacağız-demekki adam bu sektörde kazanıyor.
ben bir arkadaşımın işi olduğu için beraber gitmiştim tanıştım ve sizin anlattığınız gibi değil oldukça mütevazi ve öyle para peşinde birine benzemiyor nedenmi çünkü arkadaşımın orgunun masrafı 185 liraydı arkadaşım 150 olurmu başka param kalmadı dedi nurettin beyde parayı aldı ve masanın üzerine koyup masadan kalktı.o paradan kendinize yol harçlığı alın gerisi bana yeter dedi.şimdi sizin bu yazdıklarınızdan şöyle sonuç çıkarıyorum.birisi veya birileri birşeyler yazıyor herkes bilip bilmeden okeyliyor gibi.
benim işim adama düşmedi kendi işim olmadığı için bilemem ama böyle bir olaya canlı şahit oldum.bana kalırsa bu tip insanları bu kadar kötülemeyelim herkesin hatası olabildiği gibi onlarında vardır mesela cevo bildiğimiz cevdet kuruoba hiç hatası yokmu nelerini duyuyorum ama o adam olmazsa türkiyede ritim krizi olmazmı.bu benim şahsi görüşlerim

Nurettin Bey'i iyi tanıyanlardan biri de benim.İnsan uzak bir şehirden kargo aracılığı ile ve zaman sınırlaması içinde iş yaptırıyorsa ufak tefek sorunlar olabilir.Ancak bir insanın kişiliği ve ticari faliyetleri hakkında yorum yaparken dikkatli olmak ve önyargılardan uzak durmak gerekir. Örneğin ben Hopadan hesabına para gönderdim o benim adıma bir klavye aldı kontrolünü yaptı gidip teslim aldım.sayesinde sıfır gibi xd9 um var.Selamlar

arkadaşlar benim xd9 umu gönderdim orgda tam 400tl masraf var ve ben ona o kadar param yok dedim elinde olan diğer orglardan çıkma parçalar koyarak orgu ucuz bir şekilde mal etti ve bana yolladı org sıfar gibi geldi... mükemmel iş yapıyo. ben de tipitipin yorum larına katılıyorum

feraza ben sana katılmıyorum çünkü adamın bir yazsını okumuştum diyorki-biz 10 sendir varız 10 sene sonra yine var olacağız-demekki adam bu sektörde kazanıyor.
ben bir arkadaşımın işi olduğu için beraber gitmiştim tanıştım ve sizin anlattığınız gibi değil oldukça mütevazi ve öyle para peşinde birine benzemiyor nedenmi çünkü arkadaşımın orgunun masrafı 185 liraydı arkadaşım 150 olurmu başka param kalmadı dedi nurettin beyde parayı aldı ve masanın üzerine koyup masadan kalktı.o paradan kendinize yol harçlığı alın gerisi bana yeter dedi.şimdi sizin bu yazdıklarınızdan şöyle sonuç çıkarıyorum.birisi veya birileri birşeyler yazıyor herkes bilip bilmeden okeyliyor gibi.
benim işim adama düşmedi kendi işim olmadığı için bilemem ama böyle bir olaya canlı şahit oldum.bana kalırsa bu tip insanları bu kadar kötülemeyelim herkesin hatası olabildiği gibi onlarında vardır mesela cevo bildiğimiz cevdet kuruoba hiç hatası yokmu nelerini duyuyorum ama o adam olmazsa türkiyede ritim krizi olmazmı.bu benim şahsi görüşlerim

syn hocam yorumumu dikkatli okuyun,,ben demiyorum sistem nk iyi değil kazıkcı falan filan bunları ben söylemiyorum burada söyleyen arkadaşlar var onları diyorum,sitede önceki konularda sıstem nk hakkında hep şikayetler oldu onları okumadınız sanırım,,,bende sistem nk yi yaptığı çalışmalarla tanıdım,,demek istediğim karalama veya değil böyle sistem nk yi kötüledikce herkes sistem nk den kaçar bunu demek istedim,,ne olursa olsun emeğe saygılı olunmalı demek istedim,,beğenirsen yaptırırsın alırsın beğenmezsen yaptırmazsın almazsın ama ortada emek var onunla oynamayın demek istedim umarım anlamışsınızdır

Moderatör tarafında düzenlendi: