• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

XD9 plus için yeni nk set çıkıyor

Cevap: XD9 plus için yeni nk set çıkıyor

ben her marka orgu kullandım 1987 yılından bu yana çalmadığım kullanmadığım org kalmadı
ve aldığım orgların bütün özelliklerini aşağı yukarı öğrenirim ve hiç ketron kullanmamıştım sx3000 alana kadar 2 ay oldu alalı.
sistem nk den alet hakkında bazı konularda bilgi aldım sağolsunlar hemen cevaplandırdılar ve çok ilgililer.
ayrıca xd9 uda inceledim ve bu aletlerin çok haksızlığa uğradıklarını gördüm bence çok güzel orglar sx3000 i özellikle çok beğendim zevkle kullanıyorum çok kaliteli bir org her yönüyle

Yeni çıkacak olan xd9 plus nksetde 500 tane yeni güncel ritim ve 3 yeni sample ses eklenecek.

feraza pardon dostum yanlış anlamış olabilirim,ama gerçektende ben söylenilene değilde yaşanılana inanırım senle yazışmamızdaki gerçeklik gibi.

arkadaşlar çamur atmak kolaydır ama gerçekten nk yı çok iyi tanıyanlardan biriyim bence gariban babası ben 1 kez olsun kötülüğünü görmedim örnek x1 kullandığım dönemde 1x yayım kırılmıştı ve bana 15 tl ye maletmişti belli zaman sonra pa1x pro da kırık yok çıkık yok 100tl masraf gitti bence sizi kazıklayan varsa korg firmasıdır çünki benim kırılan pichband yayı 10senelikti normaldi 10 15tl gibi komik rakamla düzelmişti o dar günlerimde allahtan ketron kullanıyordum yoksa ocağımıza incir dikerdi korg bende kimseyi kötülemiyorum ama ortada herşey ben bunları yazayım diye ne ketron nede nk bana ücret ödemiyor ama yanlış yargılamayın düşünüyorumda nk olmasaydı ketroncular ne yapardı helal olsun o adama ben ona kırık dökük bi xd9 göndermiştim abi demiştim gönlünden ne çıkıyorsa ver demiştim bizden bunları toplayıp size lazım olan parçaları size sağlamak için yani gidipte italyadan parça beklemiyorsunuz sıfır parçayı pahalı fiyatlara almıyorsunuz lütfen arkadaşlar yapmayın ayıp bardağın dolu kısmını görmüyorsunuz boş kısmına bakıyorsunuz nk için kötü bişey yazılacak olsa belki hiç bişey yazmam ama yanlış yapıyorsunuz arkadaşlar söyleyecek tek sözüm parası bol olan ketron yada nk ya uğramasın korg a yönelsin ama nk işiniz düştüğü zaman hızır gibi yetişiyor bilginize ben daha onun gibi mütevazi müzisyen görmedim saygılarımla

Merhaba beyler Nurettin bey hakkında saçma sapan sözler yazılmış. Adamla 5 yıla yakındır ticaret yapıyorum tek bir kusurunu görmedim. Halen bir şey lazımsa çekinmeden ararım o da elinden geleni yapar.Adam olana xd9 da yeter pa 800 de parana göre her şey olur .Kaldıki ketrona sahip çıkan tek adam Audya 5 5,6 bin lira ama üzerinde çalışan kuruluş yok Eminimki Sistem NK o cihazada el atar geleceği devam eder. Yiğidin hakkı yiğide. saygılar