• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha a1000 tr demolar buyrun bi bakın :)

33piyanist33

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa2x pro
Demolar buyrun bi bakın :)

İyi dinlemeler :)

Yorumlarınızı bekliyorum elimden geldiğince yaptım bişeyler üstadlar buyrun :)

Yeni !!
Kesik Çayır

Kendisi lazım

Öyle küskün bakma yar.

Mühür gözlüm.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yamaha a1000 tr demolar buyrun bi bakın :)

.
Emek ve paylaşımların için teşekürler,

Çiftetelli güzel ancak temposunu 88-92 arasında çalmanı tavsiye ederim. Bana çok hızlı geldi.

Telli turnam Yamaha A1000TR için oldukça başarılı.

Durmak çalışmalara devam :)

ellerine sağlık kardeşim çalışmaya devam a 1000 tr deki anılarımın hepsini hatırlattın bana...

ellerine sağlık kardeşim çalışmaya devam a 1000 tr deki anılarımın hepsini hatırlattın bana...
Servet sende benim gibi Yamaha görünce dayanamıyorsun, ne de olsa önceki klavyelerimiz arasında A1000, OR700,

Aynen abi vallahi unutabilirmiyim ne editler ne set çıkarmıştım ortaya vallahi fiyatına göre çoğu alete taş çıkarır.

Hey eski yamahacılar başlık altına toplanmış bensiz olur mu :) Yamaha a1000 olsa da çalsak şimdi be

Hepinize çok teşekkür ederim üstadlarım.Çiftetelli genelde burda 97 98 çalıyoruz abi insanlar 2/4 hızlı bayonlara alışınca 92 felan çok ağır kalıyor ayakları dönmüyor.Servet üstada saygılarımı iletirim telli turnam ve roman ritmi kendine aittir hepinizin emeği büyüktür alette bizde yaşatmaya çalışıyoruz bu aletle işe gidince oyuncak diyip çok pa80 lerin pa800 lerin ağzını açık bıraktığım olmuştur ekmeğini çok yedim üstadlarım hepinize çok çok tekrar teşekkür ederim iyiki varsınız :)

Hey eski yamahacılar başlık altına toplanmış bensiz olur mu :) Yamaha a1000 olsa da çalsak şimdi be

sensiz olurmu hiç emir kardeşim ne güzeldi o a 1000 tr ile geçen günler...

Hepinize çok teşekkür ederim üstadlarım.Çiftetelli genelde burda 97 98 çalıyoruz abi insanlar 2/4 hızlı bayonlara alışınca 92 felan çok ağır kalıyor ayakları dönmüyor.Servet üstada saygılarımı iletirim telli turnam ve roman ritmi kendine aittir hepinizin emeği büyüktür alette bizde yaşatmaya çalışıyoruz bu aletle işe gidince oyuncak diyip çok pa80 lerin pa800 lerin ağzını açık bıraktığım olmuştur ekmeğini çok yedim üstadlarım hepinize çok çok tekrar teşekkür ederim iyiki varsınız :)

azim ellerine sağlık kardeşim dediğin gibi çok korg kullanıcısını şaşırtmışımdır o klavye ile dediğin gibi hepsi oyuncak gözüyle bakıp çıkan performansı duyunca şaşırırlardı.o klavyenin değerini bilmek gerekir malum ben mesela keşke satmasaydım da 2.org olarak kalsaydı demiyor değilim.

iyi çalışmalar kardeşim demolara devam....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Eyvallah servet usta solasın:)