• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha a2000 aldım tecah müzik den (ISPARTA) ve kendimce küçük bir demo yaptım

ahmet3232

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron
youtube izleyebilirsiniz arkadaşlar bu alet çok güzel

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=GoULRHzQRsc&feature=plcp]Yamaha psr a2000 Tanıtım Tezcan müzik oyun havası demo - YouTube[/ame]

Cevap: yamaha a2000 aldım tecah müzik den (ISPARTA) ve kendimce küçük bir demo yaptım

roland bk 5 in tonları daha iyi bence

Cevap: yamaha a2000 aldım tecah müzik den (ISPARTA) ve kendimce küçük bir demo yaptım

güle güle kullan hayırlısı olsun kardeş

üstad bk5 ile kıyaslanacak alet değil a2000 .) emo usb olduğu için roland gw8 ayarındaki alet a2000 v2 plus seviyesindeki bi alete yakın tonlara sahip.. bence a2000 plus kadar olamaz ama genede güzel alet bk5.. emo usb ye borçlu bunu.. a2000 şu an en boş haliyle piyasada.. emo usb çıktıktan sonra karşılaştırma yapmak daha mantıklı.. a2000 ci olduğum için savunmak gibi bi niyetim yok yanlış anlaşılmasın.. emo usb yi beğenmezsem satar pa800 alırım, o kadar basit :)

Konu başlığıını yanlış yazmışım arkdaşlar TEZCAN MÜZİK olacak.Aynen sana katılıyorum kardeşim emo usb hatrına aldım bende bu aletivalla 180 GB mış türkiyede ilk bu. Ama bu haliyle bile hoş alet yaa

geçmişte hangi cihazları kullandınız hocam?

roland bk 5 in tonları daha iyi bence

zevk meselesi daha roland yaklaşamadı bende takipteyim eski roland hayranıyım :D

kardeşim hayırlı olsun, güle güle kullan... siz demo paylaşmışsınız ama orgu eleştirmişler:)

ses düzeninde a 2000 afat afat kendı hoparlöründe bk 5 i sadece yamaha bambaşka yaa:))