• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA A2000 V2 PLUS ta İNANLIMAZ KAMPANYA TUTKU MÜZİKTE 1.100 EURO

Tutkumüzik

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
B]Kapalı kutu YAMAHA A2000 V2 PLUS ÇİPLİ klavyelerde süper kampanya adınıza fatura 2 yıl garanti kılıf ritm ve sesler Tutku Müzikte

ÖZEL FİYATIMIZ YAMAHA A2000 V2 PLUS 1.100 EURO

TUTKU MÜZİK GAZİANTEP KORG YAMAHA ROLAND BAYİİ

0342 2328115-0539 6661757-0542 3433015

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: YAMAHA A2000 V2 PLUS ta İNANLIMAZ KAMPANYA TUTKU MÜZİKTE 1.100 EURO

sizler böyle millleti dolandırmaya devam edin yazıklar olsun bize 1650 eurodan kakaladınız.pa600 çıktı diye sıçtınız aldığınız paralar zehir olsun.çok yanlış yaptık korgtan yamahaya geçmekle bidaha yamahamı allah yerin dibine soksun.işte emoya set yaptırdılar piyasaya girebilirmiyiz diye korg yeni bi ürün çıkardı her şey bitti.hadi okadar kalitelisiniz aynı fiaattan devam etsenize.sıkıyo dimi.verdiğim paralar haram olsun emoyada yazıklar olsun böyle adamalarla bizi muatap etti.yazık çok yazık.işte yamahaaaaaaaaaaaaaaaa

sizler böyle millleti dolandırmaya devam edin yazıklar olsun bize 1650 eurodan kakaladınız.pa600 çıktı diye sıçtınız aldığınız paralar zehir olsun.çok yanlış yaptık korgtan yamahaya geçmekle bidaha yamahamı allah yerin dibine soksun.işte emoya set yaptırdılar piyasaya girebilirmiyiz diye korg yeni bi ürün çıkardı her şey bitti.hadi okadar kalitelisiniz aynı fiaattan devam etsenize.sıkıyo dimi.verdiğim paralar haram olsun emoyada yazıklar olsun böyle adamalarla bizi muatap etti.yazık çok yazık.işte yamahaaaaaaaaaaaaaaaa

Dostum biraz ağır olmuş,haklı olabilirsin ama biraz daha sakin davranman daha iyi bence,hepimiz zamanında o kazıkarı yedik ben 6 sen önce 3 bin tl ye yakın aldığım orgu 1000 tl ye zor sattım ama,firmaların satış politikalarını anlamak zor.

arkadaşım üslubuna dikkat et kimse kimseyi dolandırmıyor bizler bayiyiz dispritörse DO-RE Müzik tir firma fiyatı ne olarak belirlerse biz ona göre satış yaparız indirim yaptı elimizdeki stokları bizde zarar ederek satıyoruz şuan

valla vicdanen ben rahatım diyorsanız mesele yok.siz bu dore müziğe demedinizmi bu fiyattan sattıklarımız nolucak diye.benim bildiğim ticaretinde kuralları vardır.bak korga sen hayatında 10 gün içinde 600 euro fiyat düşüren başka bi marka varsa tükürdüğümü yalarım demekki bu günden önce alamların hepsi aptalmış.sen bu dore ye söyle bakalım bizim 600 euroyu versin geride görelim.yada şöyle yapalım bende 10 günlük a2000+v2plus+emo usb sen bunları 3000 tl ye alıyormusun.hem ben size bi şey demedimki sizinde bayi olarak sorumluluğunuz yok mu.bundan önce mal sattığınız insanlara ne diyeceksiniz

arkadaşım üslubuna dikkat et kimse kimseyi dolandırmıyor bizler bayiyiz dispritörse DO-RE Müzik tir firma fiyatı ne olarak belirlerse biz ona göre satış yaparız indirim yaptı elimizdeki stokları bizde zarar ederek satıyoruz şuan

bayiyseniz bayiliyinizi bilin insanlara satıyosunuz 1650 euroya şimdi çıkmış dore müzik fiyatı belirliyor diyorsunuz o zaman gösterin bayiliyinizi siz insan deyilmisiniz insanların hakkını yiyorsunuz hakkımız sizlere haram olsun işallah ettiyinizi bulursunuz bi yerinizden çıkar bu dürüst olun dürüst bayiysen git ben bu insanlara
a2000 ni bu fiyata sattım şimdi nasıl yüzlerine bakıcam ama dogru cebinize bakarsınız boş verin adam 50 tl ye sabahlara kadar çalışmış umurunuzdamı dahada büyük bir iş yapmışsın gibi reklam veriyorsun

Çok yanlış yaptı do re yamahanın bittiği andır.Bu kadar indirim yapılmaz kardeşim.Alanların suçu ne...Sonuçta aradaki fark çok büyük Olmamalıydı.İnşallah bu yanlıştan yarın dönerler...Ama bayilere de burada çok iş düşüyor...İtiraz etmeleri lazım.Yamaha Eger bunu korg ile başa çıkmak için yapıyorlarsa başka yollar bulsunlar.Böyle fiyat indirimiyle olmaz bu..Yoksa çok kaybeder yamaha..

Bu yaşanılanlardan sizlerinde çıkaracağı dersler yok mu sevgili müzisyen arkadaşlar...
Ticarette rekabet her zaman vardır...bir klavye çıkar çıkmaz (şimdide pa 600'de yapacaksınız aynısını) balıklama üzerine atlıyor hatta daha çıkmadan kendi kendinize her türlü reklamını yapıyor, piyasasını fiyatını aslında kendiniz ayarlıyorsunuz ...

kendi adıma konuşuyorum sadece; 3 yıldır or 700'ümle mutlu mesut yaşamasını bildim...Çok daha iyisini daha iyi rakamlara alabilmek adına sabırla bekledim...

ve bu sabrın karşılığını kullanmak adına da iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum...

eee be tutku müzik yetkilileri;

sevgili yetkililer; madem ki sadece antepe ve civarına kampanya yapacaktınız ne demeye çarşaf çarşaf ilan yayınlıyorsunuz, antepin yerel gazetesintde yapsaydınız ya ilanı...az önce aradım ve nakit havale karşılığı kargo olur mu dedim ve siz kargo ile gönderemeyeceğinizi söylüyorsunuz...gelmekten başka çareniz yok diyosunuz... )))

eee be tutku müzik yetkilileri;

sevgili yetkililer; madem ki sadece antepe ve civarına kampanya yapacaktınız ne demeye çarşaf çarşaf ilan yayınlıyorsunuz, antepin yerel gazetesintde yapsaydınız ya ilanı...az önce aradım ve nakit havale karşılığı kargo olur mu dedim ve siz kargo ile gönderemeyeceğinizi söylüyorsunuz...gelmekten başka çareniz yok diyosunuz... )))

üstadım benim söylediklerimi yanlış anladınız sanırım tabiki Türkiye çapında satıyoruz ben size güven açısından gelip elinizle almanızı önerdim tabiki her yere kargo yaparız