• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA A2000 V2 PLUS ta İNANLIMAZ KAMPANYA TUTKU MÜZİKTE 1.100 EURO

Cevap: YAMAHA A2000 V2 PLUS ta İNANLIMAZ KAMPANYA TUTKU MÜZİKTE 1.100 EURO

Mustafa bey; erinmeyip geri dönüş yaptı, teşekkür ediyorum kendisine, işimiz halloldu sayılır...))
Tekrar teşekkürler ilginiz için;

günceleyelim bu yapmış oldugunuz ayıbı herkes görsün belki bizim gibi bir enayi daha düşer

Fiyat süper

güncelleyelim ayıbı herkes görsün....bir daha da yamahanın bırakın orgunu flüdünü bile kapıma sokmam...verdiğim her kuruş haram zehir olsun,Allah hayrını göstermesin...

bir yamaha klasiği kesin yeni model cıkartcaktır o yuzden elde kalanları cıkartıyorlar 5 yılda 10 model klavye helal sana yamaha muzısyenler ge3cim için degıl seni kurtarmak ıcınmı calısacak sabahlara kadar..... 4000tl verenlerın gunahı nekı sımdı 2300tl KORG KORG KORG 4 YILDIR PA80 HALA AYNI FIYAT ARKADASLAR akıllı davranın

Firmanın stratejisi, bişey diyemeyiz.... Para onda mal onda adam istediğini yapıyor.
Ama bunun zamanlaması çok önemli. Şimdi bu kadar çok indirim yapılması yeni klavye alacaklar için kaçırılmayacak bir fırsat ancak bir kaç ay önce alanlar içinde bir hakaret niteliğinde, dalga geçer gibi. İnsan kendini enayi yerine koyulmuş gibi hisseder yani.

arkadaşlar tutku müzik açıklamasını net bi şekilde yapmış,bence tutku müzikten söylediğiniz sözler için özürdilemelisiniz,
çünkü tutku müziğin bu işle alakası yok,iş dispritörde bitiyo,tutku müzikte mağdur olduğunu zarar ettiğini söylüyo,yani tepkinizi tutku müziğe değil dispritöre vermeniz gerekir,sizlerin durumunu çok iyi anlıyorum,sizlerin bu kadar zarar etmesine insan olan herkes mutlaka üzülür,para kolay kazanılmıyo hakkınız yeniliyo ama tutku müziğin vermiş olduğu ilanda bu şekilde mesajlar yazmanız doğru değil,sonuçta tutku müzikte esnaf,bu işin ticaretini yaparak ekmeğini kazanıyo,

benim maksatım tutku müziği savunmak değil,dispritör fiatı çektiği zaman tutku müzik veya diğer bayilerin yapacağı hiçbir şey yok maalesef,bunu demeye çalışıyorum,
bu konuda tepkinizi kesinlikle dile getirebilirsiniz konu açıp sıkıntılarınızı yazabilirsiniz,

inşallah dispritörde bu sesinizi duyarda sizlerin mağduriyeti giderilir,

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yamaha a2000 i bence normal fiyatına indirdi heleşükür. Bence olması gereken fiyatı buydu. Daha önce yamaha kullanıcısı olup enson korg kullanmış birisiyim. Korg almayı düşünüyordum. Ama kesinlikle döküntü pa 80 almam. Şuanda yamahayı tekrar düşünür oldum. Ama korgu ararım diyede yamahaya çekimser duruyorum.

a2000 in hakettiği fiyat 2.el pa80 fiyatıymış demekki... yazık günah 4 bin lira saydım bu alete ben.. bir daha yamaha marka orgta yemin ederim ki almayacağım...