• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha A2000 Yeni Turkish Demolar

emirercanayar

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
....
Bu demoları adresinde gördüm, konuyu açmadan Batuhan abiye soracaktım da online değildi :)

Bunlar da Yamaha A2000'in yeni demoları, soundlarda bir farklılık var farkedeceğiniz gibi, en güzel kısmı ise seslerle ritimlerin büyük bi uyumluluk içinde gelmesi.

Hep beraber hayranlıkla dinliyoruz arkadaşlar buyrun :)

Ekli dosyalar

• oriental_turkish1.mp3
    854.7 KB · Görülen: 817
  • oriental_turkish2.mp3
    953.5 KB · Görülen: 673
Cevap: Yamaha A2000 Yeni Turkish Demolar

Yaylılar güzel yapmışlar

soundlar çok canlı geliyor güzel alet..

eski or700 den farkını pek anlayamadım açıkçası aynı sound zurnada pek iyi değil

bağlama seslerindeki metalik tınlama olayını çözebilen görmedim daha.sırf yamaha için değil.or700 aldım bela okuyaraktan sattım.A2000 or700ün joysticklisi.:D..almayım alanada mani olmayım..:D..

ritimlerdeki bas gitarlar çok yapmacık geliyor sanki :S

sımdılık erken bırseyler soylemek ıcın sahnede bakmak lazımm

Demoları ben yaptım haa ne zaman yaptım nasıl yaptım hatırlamıyorum açıkcası çok berbatmış kötü çalmışım :D
Utandım :)

Alete gelince ritmlerin çoğu üstündeki PRESET DRUM & PERC KIT'ler ile yazıldı yani dışardan bi şey yok..Belki doyum alamayabilirsiniz çünkü bu iş çok kısa bir zamanda yapıldı ki olayın birde teknik boyutu sürekli data test'leri falan gerçekten çok kafa yorucu işlerdi..

Alet daha işlenmemiş halde ama bir zaman sonra çok kullanışlı hale gelecek sadece beklemek gerekir..

İlk etapta hep sevilmeyecek bir alet olabilir belkide çok sevilebilir bunu bilemem amaa çok iyi çalışmalara sahip olacak bu kesin..

batuhan abi or700 güncellemesi hala çıkmadı ne zaman çıkcak. a2000 çalışma yapıldıgı için mi çıkmıyor.

tyrosa bişe diyemem ama tyros haricindeki modellerinin soundu hiç doyurucu değil.