• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha A2000 Yeni Turkish Demolar

Cevap: Yamaha A2000 Yeni Turkish Demolar

Batuh bey merhaba,

yamaha da calisiyorsunuz ve ritm yaziyorsunuz, yamaha icin demo yapacak seviyede bir muzisyensiniz. Ama mesajlarinizi okudugumda yaptiginiz ise ve orga kendinizin sahip cikmadiginizi goruyorum. Daha org piyasaya cikmadan begenilmeyebileceginden bahsediyorsunuz, cok kisa zamanda yapildi diyorsunuz. sasirdim ve uzuldum. bence guzel is.

Demonuzu izledim cok guzel calmissiniz, klavyenin sesleri cok guzel. Ritmler de guzel. donanimi bence or700 den cok daha iyi. s710 uzerine insa edilmis gibi. Bence ciddi bir klavye ile karsi karsiyayiz. 128 poliphoni bence bunun bir isareti.

Benim size bir sorum olacak. paket yuklemek ne kadar suruyor. ornegin turk paketini latin ile degistirdiginizde latin paket ne kadar surede calinablilr
oluyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:

busemania abim sana katılıyom. bence yamaha da tyros modelleri altı o kadar da doyum vermiyo. bence türkiyede bu gibi aletlere çalışma yapılacağına. ciddi anlamda oturup tyro2 3 4 modellere kilitli setler yapılsa ( pa800 pa2x pa3x vb) gibi bence daha iyi iş yapılır derim. ama malesef yapılmıyo nedense. belki alınanlar olabilir bu yorumlarıma. ama işin gerçeği bu. tyros modelleri gibi prof aletler varken ne biliyim. yıllardır proje yapılacak denildi tyros modellerine daha bi hareketlilik yok. ama ne olursa olsun ortada bi emek var. ve ben bu emeğe saygı duyuyorum. başta can hocam olmak üzere batuh salim çok emekv erdiler bu projelere. hepsinede verdikleri emeklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. yamaha bu isimler kadar bu işe eğişlse inan bana türkiyede klavye patlaması yaşanır...

Emo'nun Tyros'a 3 yıllık emeği var. Oturun dinleyin seti, gözünüz başka bi alet görmez...

Ama işte Yamaha'nın saçma salak prosedürleri adamın setini piyasaya çıkarttıramıyor.

Diğer yandan biz, daha doğrusu Can abi bir projeye el atıyor ayaklanıyor, biz de onunla birlikte her türlü destekle projenin arkasında durmaya çalışıyoruz... Ama bakın görün ki Hep aynı yerde kürek çekiyoruz... Ne bir adım ileri ne de bir adım geri... Olduğumuz yerde sayıyoruz... O yüzden yırtınmanın bir anlamı yok. Yamaha önce kendi programcılarına sahip çıksın, son kullanıcıları zaten ihya olur.

alet umduğumdan çok kötü çıktı. madem yeni bir alet çıkıyor bir önceki aletten çok çok üstün olması gerek.ama saund ama sample atımı üstün olması gerek. bu or700 ün ikinci versiyonu olmuş tek farkı renk ve bir kaç özellik bence alet oturmadan paranızı çöpe atmayın.

ya aletin kendi üstünde ne varsa onla demo yapmış adamlar genede güzel bence bide pa 800 ün boş haliyle demo yapında görelim nasıl oluyor bu alet pa 800 ayarına gelir bence

arkadaşlar malesef olumlu yanıt veremeyeceğim a 2000 tam bi enkaz yani patatesss