• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha hs80m hakkında bilgi???

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
YAMAHA HS80M REFERANS MONİTÖRLERİ HAKKINDA BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIRMISINIZ.BENİM HS80M İLE TANIŞMAM ŞANS ESERİ OLMUŞTU YILBAŞINDA BİR İŞ GELMİŞTİ VİLLADA BEN KLAVYEDE BİR ARKADAŞTA GİTAR VE İKİ MİKROFON TAKTIK DEDİMKİ ABİ BU KOLONLARLAMI İŞE GİDİYORUZ KOCA VİLLAYA DEDİM ONLARDA GÖRÜRSÜN DEMİŞLERDİ VE SESİ BİR DUYDUM YOK BÖYLE BİRŞEY ÇOK SES-ÇOK TEMİZ SES VE SESİNİ AÇAMADIK BİLE 120 WAAT AMA HİÇTE ÖYLE DEİL YANİ KÜÇÜK KAPALI ALANDA SADECE İKİSİYLE İŞ YAPILYIR KAHVE EVDE SİZLER NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ????
hs50mphoto.jpg

442982.jpg

Cevap: Yamaha hs80m hakkında bilgi???

Referans monitörleri dinlemekten çok, adı üzerinde stüdyolarda referans amaçlı kullanılır. Yani kayıtları en doğal haliyle yansıtmak ve normal hoparlörlerin aksine renklendirmeden flat bir ses vermek üzere tasarlanmışlardır. Yamaha HS-M serisi kendi sınıfında efsaneleşmiş hoparlörlerdir.

evet çok güzelmiş yani çok beğendim bende ben aldım şahsen sipariş verdim hem evde hem küçük yerlere onlarla gidicem....

HS50 modelini evde kullanıyorum şahane diyebilirim. Yalnız bir de yanında bas güçlendirici olmalı.

teşekkür ederim bnde 80ni aldım işte gelemsini bekliyorum ufak yerlere bunlarla gidicem kesinlikle...