• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Lyrics oluşturma!!!

must327

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus emo
elimizdeki word uzantılı dosyaları okutmak için ne yapmalıyım okuduğu dosya uzantısı .stf çeviri de yaptım yinede olumadı karaoke proğramlarıyla nasıl yapılıyor bilgisi olan arkadaşların yardmını bekliyrm .şimdiden tşkler ....hayırlı ramazanlar....

Cevap: Yamaha Lyrics oluşturma!!!

bende aynı dertten yakınırım yazmaya çalıştım ama nafile tyros biraz daha bana terslik yapsa balyozu geçirecem ya arkadaş lyrics bölümüne giriyorum bi lyrics yazar bide next midir texmidir başka bişey yok örnekleme bulsam atcam oda yok tyros a destekte yok tyros paylaşım yeride yok en iyisimi kullanım klavuzunu indirmek

elimizdeki word uzantılı dosyaları okutmak için ne yapmalıyım okuduğu dosya uzantısı .stf çeviri de yaptım yinede olumadı karaoke proğramlarıyla nasıl yapılıyor bilgisi olan arkadaşların yardmını bekliyrm .şimdiden tşkler ....hayırlı ramazanlar....

Tyros2ye word uzantılı dosyaları okutamazsın.Yeni metin belgesi formatı yani TXT okutabilirsin.şarkı sözlerini yeni metin belgesiyle kaydet isim ver.Usbye at veya Hddende çağırabilirsin.orgtaki Lyrıcs tuşuna bastığın zaman altta TEXT FİLE'a bas usb veya harddiskte TXT metin belgeleri gözükücek şarkılara verdiğin isimlerle.oradan seçtiğin zaman ekranda sözler çıkacak.

saolasın mürhen hocam en iyi tyros set hangisi? sizce

tüm setler iyi :D

bence hiç biri iyi değil gibi