• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha mox 6 yardım!!!

• Konbuyu başlatan grknn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görülen : 3K

grknn

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland ax synt, yamaha mox6
arkadaslar merhaba... yaklasık bir hafta önce elime gecen yamaha mox6 synt klavyem için yardımınıza ihtiyacım var.bana cok karısık geldi...daha önce bu tarz ayrıntılı bır synt de kullanmadım.sadece voice kısmından favorı bölumune seslerı kaydedip tekerlek vasıtasıyla degiştirip kullanıyorum..kullanan arkadaslar acıklayıcı bır sekılde bana yardımcı olursanız sevınırım...şimdiden teşekkurler...

Cevap: yamaha mox 6 yardım!!!

Merhabalar mox iniz hayırlı olsun ! Favori bölümünü kullanarak başlangıç yapmışsınız hayırlı olsun.Şimdi performance bölümünde favori oluşturun.Hatta performance bölümünde ritim güzel ama solo sesi beğenmediniz mesela.altta voice yazıyor.Oraya gelin ve ordan sesi değiştirin.enter la performance ın ismi yazan ekrana geldikten sonra store diyin. enter enter diyin. Böylece ilk edit yapma olaynın da ana fikrini almış oldunuz. Mümkünse belli bir soru sorarsanız daha yardımcı oluruz sanırım. Yeniden hayırlı olsun harika bir alet aldınız. :)