• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha or700 plus- Utar Müzik

• Konbuyu başlatan ali73
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 6K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali73

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg i35s
Korg pa500, roland gw8, yamaha a1000 veya or700 plus mı derken, cihazların tanıtımında ve ödemede de cüzzi vade farkı ile kkartı taksiti yaparak or700 plus almama vesile olan Serdar Utar'a teşekkürlerimi sunar, bu forumda ki değerli müzisyen arkadaşlara bol kazanç dilerim..

Cevap: Yamaha or700 plus- Utar Müzik

hayırlı olsun arkadaşım çok güzel bi seçim yapmışsın.Bende korgtan yamahaya dönenlerdenim iyikide dönmüşüm diyorum.Fakat bişey aklıma takıldı 0 or 700 plus ile a2000 arasında çok küçük bi fiyat farkı var niye a2000 almadın merak ettim.

Teşekkür ederim arkadaşım.. mutlaka a2000 de güzel alettir ama ben klavyeyi ikinci el aldığım için fiyatı biraz daha uygundu..

hmm ben sıfır aldın sandım.Olsun bende or 700 v2 plus kullanıyorum ve çok memnunum.

esnaf olarak doğru kişiye gitmişsin serdar abi hem temiz hemde düşük fiyata veriyor. hakkı ile alıyor satıyor en dürüst esnaflardan biri. elektronik olarakda bahadır abi şiddet ile tavsiye ediyorum. çok temiz işciligi vardır ve fuhuş fiyatlar çekmiyor ve bu işte ustadır.

öncelikle hayırlı olsun serdarbeyden gecenlerde or700 pulusu verdim a2000 aldım esnaflığından memnun kaldım herikinizede hayırlı olsun dilerim

hayırlı olsun kardeşim

dikkat ediyorum da bu aralar utar müzik yazılı kılıflar çoğalmaya başladı.esnaf adamlardır serdar abi olsun engin abi olsun.Allah kazançlarını arttırsın.

Evde çalmak oynamak için güzel bir oyuncak. hayırlı olsun. Tecrubenizi artırıp gerçek kategoriye geçtiğinizde Ketron tavsiye ederim heralde Ketron bölümüne konuyu açtığınızdan amacınız bu galaiba.

Evde çalmak oynamak için güzel bir oyuncak. hayırlı olsun. Tecrubenizi artırıp gerçek kategoriye geçtiğinizde Ketron tavsiye ederim heralde Ketron bölümüne konuyu açtığınızdan amacınız bu galaiba.

v2 plus ketron sx3000 karşısında oyuncak olarakmı görüyosun hocam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...