• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha or700 plus- Utar Müzik

• Konbuyu başlatan ali73
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 6K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yamaha or700 plus- Utar Müzik

oyuncak benzetmesi biraz ağır olmuş..or700 hiç kullanmadım ama o aletle bir çok insan (düğününden yıldızlı otellere kadar)değişik mekanlarda para kazanıyor...

Evde çalmak oynamak için güzel bir oyuncak. hayırlı olsun. Tecrubenizi artırıp gerçek kategoriye geçtiğinizde Ketron tavsiye ederim heralde Ketron bölümüne konuyu açtığınızdan amacınız bu galaiba.

hahahaha :) gülecek halim yoktu, üstad sen sanırım or700 v2 plus'un başına bile oturmamışsın :) beni bilen bilir bu zamana kadar Yamaha'ya demediğim kalmamıştı, çok tepki çektim, ban'da yedim 2009'da..

Yamaha or700tr v2 plus ile sx3000 i kıyaslamak bile hata :) or700'ün sadece elektrosu yeter der geçerim... Sadece başına 1 saat oturdum.pa800 ayarında bi cihaz or700 plus... a300tr'ye de oyuncak derler ama ben sayısızca program ve konsere çıktım o cihazla ;) videolarınıda sana paylaşabilirim, Lütfen yorumlarına dikkat et... (OYUNCAK VS.) diye kullananları aşşağılamak yanlış!..

Herkesin kendi zevki farklı.. Ben KORG'cuyum ama geçmiş yıllara bakarsak en son 16 yaşımda senin gibi bi üslup kullanmıştım :) geçmişteki hatalar işte...

eğer 5 yaşında çocugun elinin altında bir pa2x veya 800 varsa bütün klavyeler oyuncak olmustur :D

hahahaha :) gülecek halim yoktu, üstad sen sanırım or700 v2 plus'un başına bile oturmamışsın :) beni bilen bilir bu zamana kadar Yamaha'ya demediğim kalmamıştı, çok tepki çektim, ban'da yedim 2009'da..

Yamaha or700tr v2 plus ile sx3000 i kıyaslamak bile hata :) or700'ün sadece elektrosu yeter der geçerim... Sadece başına 1 saat oturdum.pa800 ayarında bi cihaz or700 plus... a300tr'ye de oyuncak derler ama ben sayısızca program ve konsere çıktım o cihazla ;) videolarınıda sana paylaşabilirim, Lütfen yorumlarına dikkat et... (OYUNCAK VS.) diye kullananları aşşağılamak yanlış!..

Herkesin kendi zevki farklı.. Ben KORG'cuyum ama geçmiş yıllara bakarsak en son 16 yaşımda senin gibi bi üslup kullanmıştım :) geçmişteki hatalar işte...

Evet, senin gittiğin yollardan ben çoktan döndüm. Ben yazılarımı yazarken atmasyon yapmam ve kullanmadığım cihaz hakkında yorum yapmam canım benim.
Senin belki Or700 den haberin olmadığı yıllarda ben aldım, kullandım, set yaptım, burada arkadaşlarla paylaştım. 1986 yılından bu yana org merakım vardır ve çok çeşitli cihazları kullandım ve kullanmaktayım. Bu sitede uzun yıllardır arkadaşlara her konuda yardım ve paylaşım yapmaktayım.Üyelik tarihine bir bak istersen. Ben senin gibi markacı değilim, o noktada takılı kalmış bir zihniyetim yok her marka orgun iyisini kalitelisini severim. Yamaha deyince Tyros kalitedir. Artık forumda vara yoğa cevap yazan birşeyden anlamayan çoluk çocuğa cevap yazmak beni yoruyor başka bir şey yazmayacağım. Bu arada alete oyuncak değince kullananlar nasıl aşağılanmış anlayışın bu kadarmı senin ben istediğim alet hakkında istediğim görüşü tecrubelerimi özgürce yazarım buna sen dahil kimse karışamaz.Sen bana ders verecek bilgi ve kapasiteye sahip değilsin.
Aslında terbiyesiz ve görgüsüz olsam senin gibi hahaha diye başlardım daha sana bir şeyler yazardım ama kalitemi koruyorum ama sen anladın onu...

Moderatör tarafında düzenlendi:

konu amacını yitirmiştir.kilitlendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...