• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

*yamaha or700 v2 baris*

• Konbuyu başlatan pyst79
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

pyst79

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA1000 & BREATH CONTROLLER
slm herkese,arkadaşlar bende bugün korg extreme yi satıp yamaha or700 v2 aldım ve alete sıcak bakıyorum şuan baya nevalesi bol bir alet ve gün geçtikçe dahada çoğalıyor...yakında demo falanda yapar koyarım siteye ... biraz aleti çözümde tekrar yazarım sizlere herkeze kolay gelsin :)

Cevap: *yamaha or700 v2 baris*

hayırlısı olsun güzel bir seçim.bende v1 kullanmıştım,biraz karışık gelmişti ama çözünce 10 numara.

hayırlı olsuan barıs gule gule kullan ama sen fazla kullanmazsın onu

or 700 on numara bi alet kardeşim yetrki aletin derinliklerine in orgla barışık ol onyargıyla bakma başka bişeyden tat alamazsın..

kendi adıma soyliyi kullanmadıgım klavye kalmadıı..

bende daha 15 gün oncesine kadar pa1x full ve or700 v2 vardı..

inn çoğu zaman v2 den aldıgım zevki pa 1x ten alamadım abartmıyorum yeterki anla aleti.

hayırlı olsun..

yamaha çok güzel org ama
pitchbend ine bitürlü alışamadım
hayırlı olsun kardeşim iyi günlerde kullan

arkadaşlar yorumlarınız ve düşünceleriniz için teşekkürler sağolun...birde bu or700 zün piçmend sağ sol olucaktı diye duymuştum varmı böyle birşey acaba arkadaşlar birde mp3 çalıcak falan filan olayı vardı ne oldu acaba??? sadece benim duyumlarım bunlar ...

tyros 4 bütün hepsi var sadece piçmend aynı geri kalan bütün özellikleri var yani ben öyle biliyorum yanlışta yönlendirmeyim