• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

..:: Yamaha Or700 V2 Plus Demoları ::..

Cevap: Yamaha Or700 V2 Plus piyanist kadir demoları !

salim abi özellikle bundan sonra yamaha projelerinde yer almayacak olmanız beni çok üzdü.zira bugüne kadar sizlerin çalışmaları sayesinde yamaha Türkiyede bu duruma geldi.halen batuh hocamın ve sizin yaptığınız ritimleri sesleri kullanıyoruz.v1 sizin sayenizde v2 oldu.v2 sizin sayenizde plus oldu.kısacası siz bir tarih yazdınız.umarım bundan sonrada sizin çalışmalarınızı yakından takip etme şansımız olur.a2000 in Türk müziğine ve müzisyenlerine hayırlı olması dileği ile...

olsun kardeşim bi salim gider başka bi salim gelir. Herşeyin hayırlısı.

alında bu güne kadar da olması gereken buydu. birileri tanıtım için kolları sıvamalıydı. Bunun da aleti beğenen gönüllülerin yapması daha mantıklıydı. Çünkü ne batuh ne ben bu reklam işini kıvıramıyoruz :D birlikte bi video çektik durum ortada :D

Ben tekrar sana teşekkür ediyorum. İnş. bu tür demoların devamı gelir.

o videoyu izledim gül gül öldüm zaten abi ya :) yanlış anlama abi yaptığınız makaraya güldüm :) demoya değil yani. devamı gelecek inşallah

Moderatör tarafında düzenlendi:

size ikinci kez minnette bulunuyorum.ayrıntılı olarak ritimlerde seslerde açıklayıcı olarak demolar yapmışsınız.v2plus güzelliğine ayrı bir renk katmışsınız.evet bu zamana kadar v2 plus demolarında bir eksiklik vardı o eksiğide sizin kapattığınızı düşünüyorum,gayet başarılı bir çalışma.yöresel demolar ile ayrı bir güzellikte olmuş,saygılar...

çok sağolun teşekkürler güzel yorumlarınız için

eline sağlık abi gayet güzel olmuş

ben çorludan erdin arkadaşım eline yüreğine sağlık ne güzel çalmışsın ya dinledikten sonra sattığıma pişman oldum valla nerdeyse allah yolunu açık etsin kardeşim hayrını gör güle güle kullan

.
Çok güzel bir tanıtım mahiyetinde demolar olmuş.
Emeğinize yüreğinize paylaşımınıza Teşekkürler...

Zaten youtubede çoktandır takip ediyordum.. hepsi 10 numara çalışmalar.. ellerine sağlık !

çalışmalar için teşeşkkürler kardeşim ...

ellerinize sağlık salim abinin dediği gibi alet çalmayı bilene istediğini veriyor.yani inanın şu kadar ritm çeşitliliğini 800 de bulmak zor 800 için piyasada ritm çok ama hepsi birbirinin aynısı paylaşım görüntüde çok icraatta yok.daha yeni aldım aleti baktım adam gibi set yok olanlardada fiyat çok:)oturdum ordan kırp burdan kes kendim yaptım.yamaha salim ve batuh olmadan düşünülemez bence.açıkçası a2000 projesi çoktandır beklediğim proje hafızası arttırılabilir ise çok iş yapar sample atılır ise can başar da olur ise alet uçar onun dışında yamaha bunlar olmaz ise bence çok kayıba uğrar.

servet hocam yamahanın türkiyede ki direği can bey batuh ve salim hocalardır.eğer ki onlar a2000 de yer almazlarsa kimse de a2000 almaz saten:)