• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

..:: Yamaha Or700 V2 Plus Demoları ::..

Cevap: Yamaha Or700 V2 Plus piyanist kadir demoları !

hepside birbirinden güzel demolar eline yüreğine sağlık kardeşim.

çok sağolun yorumlarınız için

abicim eline koluna yüreğine sağlık...

yasincim demolardaki tüm herşey v1-v2-v2plus güncellemelerinde ve orgun üzerinde mevcut.

Kullanmayı bilen, pek tabi yapılan güncellmeleri çatır çatır kullanıyor...

bilemeyen ise şu yok mu bu yok mu şu da olsun bu da olsun die ortalığı karıştırıyor.

Sitede bir iki vatandaş var böyle... Allah günah yazar ne dim...

Ben sıkıldım zaten bu tarz şeylerden... Verilmiş sözler var..

Güncellemeler şubat ayında bitiyor. Şubattan sonra ise yamaha ile tüm ilşiğimi kesiyorum...

Bundan sonraki dönem A2000 dönemi... Ama ben a2000de yokum.

plus için söylediklerine katılıyorum kardeşim, alet 10 numara ama aletin hakkı daha fazlasınıda kaldıracagına olan inançla insanlar daha fazla ritim ve ses istiyolar, plus ı olan herkes emin ol pa800 mukayese ediyor buda aletin kalitesinin ne oldugunu gösteriyor, bir arkadasım pa800 kullanıcısı ve benım alet onda 2 gün kaldı ve gitti plus aldı pa800 verip, o yüzden bence insanların istekserina kırılma ama inan kimse emeklerini unutmuyor...
a2000 konusu anlaşılan seni ve can beyi kırmış, Allah batuh a yardımcı olsun diyim yalnız kalmış gibi gözüküyor , benim şahsi görüşüm 2000nin en üst noktası plus ayarı olur ama inş yanılırım,

teşekkürler...

Cihazların iyiliği ve kötülüğü tartışmalrına güzel kardeşimiz başarılı çalışması, cihazın performansını en üst düzeye taşıyıp, itinalı paylaşımıyla bence noktayı koymuş.. Gerek tanıtımı içerecek parça seçimi gerek fazla abartılara girmeden her ayrı parçaları kendi normlarına sunmuş.. Bizler elimizdeki nimetin kıymetini bilmeden heleki aleti iyi tanımadan yorum yapıp bazende yok pahası fiyatlara satıp fayiş bedellerle çok iyi bilmediğimiz aletlere yatırım yapıyoruz.. Piyasa da bir kaos almış başını gidiyor. gerek salim üstadı gerek Can Başar beyi ve aklıma gelmeyen tüm emekçi kardeşleri böyle hevesli bir çalışmalardan soğutuyorlar..Biir cihaz alındıktan sonra en az bir sene kullanılmalıdır diye düşünüyorum.. Gerçek müzisyen ben ce budur. Bu gün gerçek piayistin önüne e 40 verin size çatır çatır programı yapsın.. Tabi teknoloji ilerledikçe bizlerde ister istemez ayak uydurmak zorunda kalıyoruz..
Sevgili kardeşim güzel paylaşımın için tekrar teşekkür ederim.. ayrıca düşüncelerimede vesile olduğun için ayrıca teşekkür ederim..
Böyle zevkli paylaşımlarınıda tekrar görmek isterim.. OR 700 V2 PLUS =Dr.Salim,Batuh,Can Başar, Orhan,Fuat gibi üstadların ne olduklarını diğer dostlar daha iyi tanısınlar...

Cihazların iyiliği ve kötülüğü tartışmalrına güzel kardeşimiz başarılı çalışması, cihazın performansını en üst düzeye taşıyıp, itinalı paylaşımıyla bence noktayı koymuş.. Gerek tanıtımı içerecek parça seçimi gerek fazla abartılara girmeden her ayrı parçaları kendi normlarına sunmuş.. Bizler elimizdeki nimetin kıymetini bilmeden heleki aleti iyi tanımadan yorum yapıp bazende yok pahası fiyatlara satıp fayiş bedellerle çok iyi bilmediğimiz aletlere yatırım yapıyoruz.. Piyasa da bir kaos almış başını gidiyor. gerek salim üstadı gerek Can Başar beyi ve aklıma gelmeyen tüm emekçi kardeşleri böyle hevesli bir çalışmalardan soğutuyorlar..Biir cihaz alındıktan sonra en az bir sene kullanılmalıdır diye düşünüyorum.. Gerçek müzisyen ben ce budur. Bu gün gerçek piayistin önüne e 40 verin size çatır çatır programı yapsın.. Tabi teknoloji ilerledikçe bizlerde ister istemez ayak uydurmak zorunda kalıyoruz..
Sevgili kardeşim güzel paylaşımın için tekrar teşekkür ederim.. ayrıca düşüncelerimede vesile olduğun için ayrıca teşekkür ederim..
Böyle zevkli paylaşımlarınıda tekrar görmek isterim.. OR 700 V2 PLUS =Dr.Salim,Batuh,Can Başar, Orhan,Fuat gibi üstadların ne olduklarını diğer dostlar daha iyi tanısınlar...

çok sağol abi bu güzel yorumların için.gerçekten aynen katılıyorum sana.cihaz tanınmadan yorum yapılıyor.bu kötü etkiliyor haliyle.

.
Konuyu Yamaha bölümüne taşıyarak sabitledim.
Yamaha Or700TR V2Pluss hakkında bilgi edinmek isteyenler için ideal video çalışması olmuş.
Paylaşım için Kadir arkadaşımıza tekrar Teşekürler...

.
Konuyu Yamaha bölümüne taşıyarak sabitledim.
Yamaha Or700TR V2Pluss hakkında bilgi edinmek isteyenler için ideal video çalışması olmuş.
Paylaşım için Kadir arkadaşımıza tekrar Teşekürler...

ben teşekkür ederim.konunun taşınması isabet olmuş.