• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha or700v2plus 9/8 yardım

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
Sayın abilerim kardeşlerim ablalarım ya bir sürü roman ritmi var ama hepsi birbirne benziyor ve düğünde şöyle tek ritimle götürebilcek bir ritim yokmu abe kaynanadan başlıyorum-çiçekçi kız-daykolu kız-elimde valizim istanbul-sezen-illede roman olsun vs...insanlar hep tek düzenle sıklıyor hızlan diyor ama tempo olarak değil ritim canlı gelmiyor yokmu böyle ritim yazacak yada elinde olan bende olmayan paylaşabilirmi bende çok nevale var bende yardımcı olurum isteyene.

Cevap: Yamaha or700v2plus 9/8 yardım

ustad orggun ustunde sugar 9,8 var dene ben onu kullanıyorum dugunlerde

murat kardsmın yazdgı 5 rıtm var onlar guzel sende varmı korg murat hasret roman falan yazdı

arkadaşlar ben de a 2000 v2 plus kullanıyorum emo usb de var ama romana şimdilik fazla ağırlık verilmedi diğer ritimlere lazfım yok ama bana göre roman ritimleri çok yetersiz geliyor bir trakya düğünü için önceden or 700 e yazılmış olan ritimlere de baktım bana göre 5 para etmez korgun yanına roman konusunda yaklaşamaz sırf bu yüzden aletin altına korg pa 600 düşünüyorum

suanda or7000 de batuhun yazdıgı ve klavyenin üzerinde olan sugar golden 9 -8 başka taylan tarzı yok yani varda yarım ritimler aslında editlemek lazım efeklerine altyapı sesleri balance ayarları yapılırsa güzel olabilir :) aah vaktim olsa editlemeleri yapsam güzel ritimler çıkarda işte vakit ve yorgunluk insanda heves bırakmıyor :)

murat kardsmın yazdgı 5 rıtm var onlar guzel sende varmı korg murat hasret roman falan yazdı

sadece sanırım korg murat var ama sen yine dediklerini atarsan sevinirim

evet ya aynen o korg murat tata ilk 1 ve 2 güzel ondan sonra olmamaış yani insanlar duruyor bune diye birden

3.4 dj roman hesabı kopmalık orda drek macun geçip sallamasyon hızlı roman oynıyyanlar yapar 3. de fena degıl hap koydum kısmında guzl olutoy orası ama 1.varyasyn super gercekten ama onlarda orgdakı rıtmlerın editi sıfırdan yazılmıyor 9/8 sanırım bnde pa80 yada 800 dusunuyorum satılıga cıkardım