• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha or700v2plus set arşiv

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
ARKADAŞLAR ELİMDEKİ BÜTÜN ARŞİVİ İSTEK ÜZERİNE PAYLAŞTIM ÖZELLİKLE MEHMET01 NİCK Lİ ARKADAŞIMIZ İÇİN BİRAZ ZOR OLDU ÇÜNKÜ BOYUTLAR ANCA 200 MB ALDIĞI İÇİN AYRI AYRI YAPTIM.

EVET ARŞİVİM BİTMİŞTİR.......

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yamaha or700v2plus set arşiv

Selam Cembey ,eline saglik ozel olarak senin yazdigin ritim veya edit yaptigin biseyler bu dosyalarda mevcutmu tesekkurler eline saglik simdiden

tskler usdat bende simdi elimdekileri veriyorum t2 or 700 setelrini

selam cembey ,eline saglik ozel olarak senin yazdigin ritim veya edit yaptigin biseyler bu dosyalarda mevcutmu tesekkurler eline saglik simdiden

devamını ekliyorum ve ben ritim yazmayı bilmiyorum öğrenemedim de çok isterim ama bilmiyrum ama içinde çok güzel ritimelr var yazan arkadaşlardan ustalardan biller var hereşy var
ritim-ses-reg-midi-pad herşey var

tskler usdat bende simdi elimdekileri veriyorum t2 or 700 setelrini

rica ederim ne demek bende vardı onu sildim usb den ama paylaştıkalrımda vardır ama sadece batı üzerine olanlar sendekileri bizimkiler nasıl okucak?

valla benim paylasimlarim v1 v2 or700 ve t2 ritimelri genelde kendi yazdiklarimi or700 perk leryile yazdimki or700 kullanlarda faydalansin diye kitlerde genelde standart yamaha ama diger tyros ritimleri emo mincel onlar kendi perk ve kitleriyle yapilmis sade orgdan ceviri yapip bakcaksiniz

valla benim paylasimlarim v1 v2 or700 ve t2 ritimelri genelde kendi yazdiklarimi or700 perk leryile yazdimki or700 kullanlarda faydalansin diye kitlerde genelde standart yamaha ama diger tyros ritimleri emo mincel onlar kendi perk ve kitleriyle yapilmis sade orgdan ceviri yapip bakcaksiniz

nasıl yani emo mincel dediklerini nasıl yapıcaz ben o kadarını bilmem

yükledim ama çalışmadı yani akor sesleri geliyor o kadr nasıl yapıcaz yardım lütfen

teşekkürler kardeşim eline yüreğine sağlık

rica ederim ne demek