• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Psr 9000 HK Set Okuyun..

• Konbuyu başlatan hkmuzik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 35
  • Görülen : 60K
Cevap: Yamaha Psr 9000 HK Set Okuyun..

kendim pa800 kullanıcısıyım. Bir tanıdığımda psr 9000 var sahibi batı tarzı kullanıyor alette hiç türk ses ve ritim yoktu. ben de alete set hazırlamak bahanesiyle bi ara takıldım, hatta satsaydı alacaktım. aletin sample özelliği olması çok iyi, ancak çok zahmetli bir iş piyasada nevalesi yok. wav aif dosyalarıyla semple ses, pad ,kit yüklemek tek tek her tuşunu editlemek zor iş vesselam. zaten aletin kitlerini düzenlemek nasıl oluyor anlayamadım. kitlerin yükleneceği özel bir user yok. voice bölümün sonuna atmak gerekiyor oda kısıtlı. transpoze yaparken komalar kayıyor nasıl sabitlendiğini bulamadım. eğlenceli bir alet ama adam gibi bir set hazırlamak çok zaman alır. Piyasada da üzerinde oynanacak adam gibi bir set olmaması aleti öldürüyor. İşin garibi bu aleti kullananlar aletin kullanımı ile ilgili hiç bir bilgi palaşmamışlar. Aleti bilmeyen fransız kalıyor olaya. korg lailgili aklına takılan ne olursa olsun anında bilgiye ulaşabiliyorsun. Yanlız HkHakan diye bir kardeşimizin sitelerdeki görüntüleri dikkatinizi çekmiştir. Seti kendisi hazırlamışsa helal olsun aletin hakkını vermiş. "Bu arada samsonthe kardeşim (şuan elimde bir set var inanın pa 800 ze bile kafa tutar 3 adet yeni saund sample kitle saund müthiş sesler çok daha kaliteli vokal harmonisi müthiş) demişsin" setini paylaşırsan psr9000 adına memnun oluruz.

kardeşim paylaşıcam zaten aleti verdim inanın o kadar emeğim varki psr 9000 de müthiş bir alet 5 yıl bir fiil kullandım ekmeğini yedim bu aleti kullanmayı bilirsen müzik adına yapamayacağın hiçbir şey yok gerçekten şuan or 700 den çok üstün bir alet pa 800 hertürlü kafa tutar

arkadaşlar bende yamaha psr 9000 var satmak istiyorum 32 megabayt az yıpranmış ama çalışır ve iyi durumdadır alan olusa 800 liraya verecm başka bir alet aldım ondan satıyorum numaram 0551 713 36 66

ezo75 tel yanlış verildi sanıyorum aradım ulaşamadım..kontrol edermisin.

arkadaşlar psr9000 64 mgbyt hddli setleri yüklü içinde setler var 5344923996

fiyat nedir arkadaşım ?

hi my frend please send me set with samples for yamaha psr 9000 my mail sasogeorgiev@yahoo.com, my face book saso georgiev, my skype is sasegeorgiev2, please send me styles and samples for yamaha psr 9000

slm kadir abi abi psr 9000 e roman halay ritim nereden bulurum yardımcı olurmusun ben tekirdağlıyım

arkadaşlar ben psr 9000 v3 arıyorum olanlar bana ulaşsın 05342793959

Herkes ne güzel seyler yazmis, 9000 söyle güzel böyle süper ama burada hicbir set bulunmuyor nedense? HK´nin youtube görüntüsü üzerine gittim aldim zurnalar kolay bulunurdur diye, arkadasa mesaj bile yazdim ama nafile. Simdi rafta duruyor ben ona bakiyorum o bana bakiyor, nerde bulacagiz bu cihazi oynanir sekile getirmek icin? Mesajlariniz icin pesinen tesekkürler
Fuat