• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR 950 yeni oss

Cevap: Yamaha PSR 950 yeni oss

Satışa geçmeden Tyros 4 gibi psr 950 modelinin 1,02 ossu yayınlandı. Buyrun....

bu da korg a kapak olsun,adamlar cihazı satışa sunmadan yazılım çıkarıyor.bizim dostlar da yana yana eylül gelmesini bekliyor pa3x yazılımı için.komedi vallahi.neyse bu gün yayınlanmış pa3x yeni O.S da

mustafa bey yazılarınızı dikkatle takip ediyorum sanırım sizin teori doğru,pa900 şeklini içeriğini vs. yamaha psr950 belirleyecek

Muhakkak...Korg artık batıya satış yapmak zorunda....Ory. piyasalar elinde zaten...Bu nedenle batı seslerini daha da düzeltecek....

cihaz çıkmış piyasaya bu demektir ki pa900 da yakındır görücüye çıkması.
fakat 64mb ram az olmuş gibi.
audio style özelliği bu cihazı nasıl bir hale sokar dinleyip görmek lazım.bu zamana kadar mekanik duyulan sesler artık canlı olacak gibi.ve tahmin ediyorum artık portable cihazlarda vsti okuma yoluna doğru gidiyor.

cihaz çıkmış piyasaya bu demektir ki pa900 da yakındır görücüye çıkması.
fakat 64mb ram az olmuş gibi.
audio style özelliği bu cihazı nasıl bir hale sokar dinleyip görmek lazım.bu zamana kadar mekanik duyulan sesler artık canlı olacak gibi.ve tahmin ediyorum artık portable cihazlarda vsti okuma yoluna doğru gidiyor.

Batı forumlarında da dediğiniz gibi 64 Mb kaç tane audi drum ve gitar sığar demeye başladılar...Audya hardiskten sonsuz okuyor....

Batı forumlarında da dediğiniz gibi 64 Mb kaç tane audi drum ve gitar sığar demeye başladılar...Audya hardiskten sonsuz okuyor....

kesinlikle katılıyorum,kaliteli bir drum ses yapsan 16 vey 24 bit bu hafıza çok büyük sıkıntı yaratır.zaten açıklamasında expansion paketler için diyor.hani şu a2000 e yayınladıkları 64mb paketleri.anladığım yamaha yine baştan kaybetti gibi.hem kapalı cihaz hem de çok iyi özellikler var(audio style ) fakat bu sefer de işleyecek yer yok.yani cihazın kralı pa900 şimdiden oldu sanırım

s950 audio dosyalarını pad olarak link verirken ritimleri exp olarak saklatması bence de saçma olmuş.

pa900'ün rakibinin s950 olacağını sanmıyorum

Yamahanın 125. yıl dönümü ekim ayı itibariyle kutlanmaya başlıyor. Buradan, s950 üstü pa900 rakibi bir model çıkacak diye tahmin ediyorum.

kesinlikle katılıyorum,kaliteli bir drum ses yapsan 16 vey 24 bit bu hafıza çok büyük sıkıntı yaratır.zaten açıklamasında expansion paketler için diyor.hani şu a2000 e yayınladıkları 64mb paketleri.anladığım yamaha yine baştan kaybetti gibi.hem kapalı cihaz hem de çok iyi özellikler var(audio style ) fakat bu sefer de işleyecek yer yok.yani cihazın kralı pa900 şimdiden oldu sanırım

Millet para verip 2,3 kart almaya razı. (64+64+64) Ama alet yüklemeden sonra resetleyip yeniden açılması gerekiyormuş. Sahnede olurmu böyle şey.

ozmn korg tersden gidiyor =) yamaha batıdan oryantele agırlık veriyor batı kullanıcı kitlesi daha geniş