• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR A 2000 demo

Cevap: Yamaha PSR A 2000 demo

Yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar Normalde gıda mühendisiyim ama hobi olarak müzikle uğraşmayı seviyorum .Eğitimde almak istedim ama nasip olmadı şu ana kadar bu yüzden aramızda kalsın aslında pitch bendi bile kullanamıyorum:):) A 1000 tr den bu cihaza geçince sound olarak çok şaşırdım daha zevk alarak çalmaya başladım gerçekten çok başarılı bir ürün yapmışlar helede audio kayıt yapması benim gibi amatör kullanıcılar için büyük kolaylık bence Yapılacak setlerle eminim çok iyi yerlere gelecektir..

hocam amatör derken sağ el başka sol el başka bekliyordum ama yanılmışım yanıldığım için mutlu oldum ellerine saglık güzel demolar

Ellerine sağlık.. Teşekkürler güzel amatör demolar için.. :) Alet süper ya.. Dinledikte dinletiyo kendini.. Bu olayı Korg Pa800'den aşağıki serilerde bulamazsın.. Pa800 bile bu saunda gelemez ya işte ben bir düğün kullanıcısı olarak Korg'un ikinci eline 3.500-4.000 lira vereceğime bu aletin sıfırını alırım daha iyi.. Aslında almıştık da bizim patron ticaretini yapıyor iyi bir fiyata sattı orgumu.. Şimdi başka bitane al diyorum o da korg pa80 delisi işe yaramıyo diyo bana.. 5 tane pa80 var elimizde.. :) Diyorum sat benim kullandığım pa80'i al A2000'i.. 3.000 liraya okutabiliyoruz benim kullandığım pa80'i.. hemen hemen orgları takas etmiş gibi oluyoruz ama dinletemiyorum kendimi.. :)