• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha psr a 300 trv2'' döngel birtanem döngel'' altyapı çalışmam

yunus_53

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
XD9 PLUS 3
iki yıl aradan sonra yeni almış olduğum yamaha a 300 trv2 yle ilk çalışmam. orgu henüz daha tam olarak çözemedim aslında. birde kayıt aşamalarında çok zorlandım .baya unutmuşum ...yavaş yavaş kendime gelicem inşallah:) bu arada olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı yazarsanız sevinirim .herkese iyi forumlar dilerim.:)

Ekli dosyalar

• döngel birtanem döngel altyapı çalışması yunus.mp3
    1.9 MB · Görülen: 417
Cevap: yamaha psr a 300 trv2'' döngel birtanem döngel'' altyapı çalışmam

ellerinize sağlık hocam, grubumuza beklerim.. Trakyamüzik eksenli bi grup.. sadece a300tr cilerin bulunduğu bi gruptur.. paylaşımlarınızı grubumuzdada görmek isteriz..

teşekkür ederim gök han!! :Dben o gruba üyeyim zaten! :Dçıkaramadın galiba ? :Dhatta senle özeldende görüşmüştük .;)ama ben yinede nazik davetiniz için çok teşekkür ederim.görüşmek üzere ..iyi forumlar...:)

org alıyosun ve bana söylemiyosun abi,aşk olsun..öncelikle hayırlı olsunn..güle güle kullan..parçada çok güzeldii

emeğine sağlık süper olmuş.v2 bendede vardı sattım.bazen aklıma geliyor pişman oluyorum.ritimleri altın değerinde bir alet.keşke seslerde ritimler kadar olsaydı
.

org alıyosun ve bana söylemiyosun abi,aşk olsun..öncelikle hayırlı olsunn..güle güle kullan..parçada çok güzeldii[/QUO yaşar ,aslında sana söylemek için çok fırsat kolladım. fakat bir türlü kısmet olmadı bende bu aralar net sürekli gidip geliyo bir işlem bazan bir saatimi alıyor .ben seni hiç unutmam sen rahat ol yaşar.bu arada beğenmene sevindim .görüşmek üzere..

güzel bir demo olmuş.. eline sağlık hocam.. kayıt mono sanırım. tek kanal gelio ses.. ama yinede güzel..

emeğine sağlık süper olmuş.v2 bendede vardı sattım.bazen aklıma geliyor pişman oluyorum.ritimleri altın değerinde bir alet.keşke seslerde ritimler kadar olsaydı
.

bende geçici olarak aldım.yamaha saundunu merak ettiğim için, ekonomi açısından en uygun olan bu v2 yi aldım.ama senin dediğin gibi seslerde bir zaafiyet hiç yaşamıyorum ben. benim çok hoşuma gidiyor sesler. aslında seslerde sorun yok orgta. sadece ritimleri çok olağanüstü olduğu için sesler zayıf gibi görünüyor. ama bence biraz çalışarak bununda üstesinden gelmeniz mümkün bu orgta.bu fiyatlarda hertür müziği yapabileceğiniz başka hangi org var dünyada.yamaha psr a300tr v2 bir efsane yahu.

yunus abi ellerine sağlık
bu arada hayırlı olsun abi orgunuz.güle güle kullanın

güzel bir demo olmuş.. eline sağlık hocam.. kayıt mono sanırım. tek kanal gelio ses.. ama yinede güzel..
aynen ..mono sorununu bir türlü aşamadım ne yaparsam yapıyım kayıt mono çıkıyo ..yinede beğenmişsiniz ... sevindim .ilginize teşekkür ederim..iyi forumlar.