• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha psr a 300 trv2'' döngel birtanem döngel'' altyapı çalışmam

Cevap: yamaha psr a 300 trv2'' döngel birtanem döngel'' altyapı çalışmam

yunus abi ellerine sağlık
bu arada hayırlı olsun abi orgunuz.güle güle kullanın

evet zaferim..teşekkür ederim bir meraktı aldım ama iyikide almışım.çünki her eve bundan bir tane lazım:) iyi forumlar diliyorum...:)

teşekkür ederim gök han!! :Dben o gruba üyeyim zaten! :Dçıkaramadın galiba ? :Dhatta senle özeldende görüşmüştük .;)ama ben yinede nazik davetiniz için çok teşekkür ederim.görüşmek üzere ..iyi forumlar...:)

abi tanıyamadım ya :D vallahi k. bakma.. bende dedim alla alla bizim grupta olmayan a300tr ci'de mi olurmuş filan :D:D

abi tanıyamadım ya :D vallahi k. bakma.. bende dedim alla alla bizim grupta olmayan a300tr ci'de mi olurmuş filan :D:D

he hee.. cevap on numara;)

super birsey olmus hemso eline yuregine saglık

teşekkürler hemşo..

Değerli abim çok sevindim allah güle güle kullanmayı nasip etsin yunus abim ben bir süre daha yokum abi babamın rahatsızlığı nedeni ile çok sevindim orguna kavuştuğuna değerli abim sevgi ile kal....

Değerli abim çok sevindim allah güle güle kullanmayı nasip etsin yunus abim ben bir süre daha yokum abi babamın rahatsızlığı nedeni ile çok sevindim orguna kavuştuğuna değerli abim sevgi ile kal....

valla adem seni şu nette görmediğim zaman emin ol hemen gözüm seni aramaya başlıyor..ya çocuklar bile bana seni soruyor inanmazsın:) babanın rahatsızlığına üzüldüm adem:) baba ne demek: yüce allahtan bol bol şifalarını dilerim umarım iyi olur sende rahatsızsın zaten allah kolaylık versin e kolay değil tabi ama yinede hayat işte hep umutlu olmak lazım sen güçlü ve azimli bir insansın bunların üstesinden geleceğine inanıyorum allahın yardımıyla evelallah atlatacaksın adem.bu arada org konusunda baktımki böyle olmayacak hedefimdeki org olmasa bile en azından boş durmama adına şöyle geçici olarak teknolojik bir yeni nesil org alıyım bari dedim.o yüzdende yamahanın bu efsane aletini aldım bu siteden haberci erif kardeşimizden.iyi güzel memnunum şu an orgtan valla bunla bir çok şey yapılabilir yani adem görüşürüz görürüz inşallah.allaha emanet ol dostum .:):):)

valla adem seni şu nette görmediğim zaman emin ol hemen gözüm seni aramaya başlıyor..ya çocuklar bile bana seni soruyor inanmazsın:) babanın rahatsızlığına üzüldüm adem:) baba ne demek: yüce allahtan bol bol şifalarını dilerim umarım iyi olur sende rahatsızsın zaten allah kolaylık versin e kolay değil tabi ama yinede hayat işte hep umutlu olmak lazım sen güçlü ve azimli bir insansın bunların üstesinden geleceğine inanıyorum allahın yardımıyla evelallah atlatacaksın adem.bu arada org konusunda baktımki böyle olmayacak hedefimdeki org olmasa bile en azından boş durmama adına şöyle geçici olarak teknolojik bir yeni nesil org alıyım bari dedim.o yüzdende yamahanın bu efsane aletini aldım bu siteden haberci erif kardeşimizden.iyi güzel memnunum şu an orgtan valla bunla bir çok şey yapılabilir yani adem görüşürüz görürüz inşallah.allaha emanet ol dostum .:):):)

Çok sağol değerli abim bizler aile olduk zaten abim senle senle olduğu gibi bir çok abi ve kardeşimizle aile gibiyiz abim babamın durumu ağır abi mide kanseri ve akçiğerlerede sıçramış bu gün fırsat buldum da yazayım dedim malum benim hastalığı zaten biliyorsun benimde akciğer hastanede koşturmacada bende enfeksiyon kaptım allah büyük abim ne yazmışsa alnımıza o sağol abim görüşmek umudu ile sevgi ile kal güzel abim...

Çok kısa altyapı