• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR A2000 Kampanyası Hakkında.

doremusic

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Öncelikle tüm müşterilerimiz ve dostlarımızın kampanyamıza gösterdiği yoğun ilgi için çok teşekkür ederiz. PSR-A2000 kampanyamız, kampanyamızın sloganında da belirttiğimiz gibi İLK VE SON KEZ düzenlenmiş bir kampanyadır. Kampanya amacımız, Yamaha PSR-A2000'in tanıtım ve kullanımını yaygınlaştırmaktır.

Bu kampanya sadece 120 adet PSR-A2000 ile sınırlı olup, bu adet tükendiğinde PSR-A2000 fiyatları tekrar normal fiyatlandırmaya geri dönecektir, ve bu şekilde planlanmış gelecek bir kampanya asla yoktur.

Kampanyamız dahilinde olan bu indirim sadece ve sadece doremusic'in kendi imkanları ile yapılmış olup, temel amacımız ise, PSR-A2000 tanıtım ve satışının bu tarih itibari ile sadece doremusic mağazaları ve internet sitesi üzerinden yapılacak olmasını, büyük bir kampanya ile duyurmaktır.

Sadece 3 gün önce başlamış olan kampanyamıza aldığımız olumlu tepki ile, bugüne kadar 35 adet PSR-A2000, Kampanyalı fiyatı ile müşterilerimiz ile buluşmuştur. Kampanyamızın tükenmesine SON 85 ADET PSR-A2000 kalmış bulunmaktadır.

Bir daha tekrarı olmayacak bir fırsat olan bu kampanyamızı, adetlerimiz tükenmeden kaçırmamanızı öneririz.

Saygılarımızla,
doremusic

Cevap: Yamaha PSR A2000 Kampanyası Hakkında.

Bilgilendirme için teşekkürler psr s650 nin 0 fiyatı nekadar hocam?

Tyros4 için de kampanya isteriz

ben size dedim dimi ustalar

a 2000 fiyat hala 1585 euro almanyada

ben konuyu duydugunda burda 20 büyük müzik magsasini internette arastirdim ve hic biribde 999 euro ya raslamadim bunuda size yazmistim

ve siteye a 2000 pa600 icin ucuzlamamistir diyede yazmistim.

a 2000 olan arkadaslarida bazen anlamiyorum ben sadece kendi fikrimi söyleyim ben eyer bir org aldim ise onunlada cok memnun isem neden hemen ön yargili olayim ki isterse almis oldugum org 500 lira olsun sonucta ben alim satim yapmak icin almiyorumki

sunuda söylemek istiyorum arkadsalar bakin can bey bizlere or 700 e neler yapti ücret karsiligida olsa ustamiz or yi türke cevirdi
usb emo da bedava degil böyle bir ustamiz türkiyede oldugu icin ben sahsen cok guruluyum

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sevgili arkadaşlar bence bu kampanyanın kıymetini bilin ve bir a 2000 sahibi olun bana kalırsa yamahada bir piyanist için gereken herşey var iyi kullanımlar

keşke yamaha kullanımını arttırma çalışmasını TYROS 4 için kampanya yaparak yapsaydınız. Asıl hakeden klavye o.

Öncelikle tüm müşterilerimiz ve dostlarımızın kampanyamıza gösterdiği yoğun ilgi için çok teşekkür ederiz. PSR-A2000 kampanyamız, kampanyamızın sloganında da belirttiğimiz gibi İLK VE SON KEZ düzenlenmiş bir kampanyadır. Kampanya amacımız, Yamaha PSR-A2000'in tanıtım ve kullanımını yaygınlaştırmaktır.

Bu kampanya sadece 120 adet PSR-A2000 ile sınırlı olup, bu adet tükendiğinde PSR-A2000 fiyatları tekrar normal fiyatlandırmaya geri dönecektir, ve bu şekilde planlanmış gelecek bir kampanya asla yoktur.

Kampanyamız dahilinde olan bu indirim sadece ve sadece doremusic'in kendi imkanları ile yapılmış olup, temel amacımız ise, PSR-A2000 tanıtım ve satışının bu tarih itibari ile sadece doremusic mağazaları ve internet sitesi üzerinden yapılacak olmasını, büyük bir kampanya ile duyurmaktır.

Sadece 3 gün önce başlamış olan kampanyamıza aldığımız olumlu tepki ile, bugüne kadar 35 adet PSR-A2000, Kampanyalı fiyatı ile müşterilerimiz ile buluşmuştur. Kampanyamızın tükenmesine SON 85 ADET PSR-A2000 kalmış bulunmaktadır.

Bir daha tekrarı olmayacak bir fırsat olan bu kampanyamızı, adetlerimiz tükenmeden kaçırmamanızı öneririz.

Saygılarımızla,
doremusic

sevgili dore müzik yetkilileri zahmet edip açıklama yapmışsınız benim anlamadıgım yamaha a2000 kampanyasını 120 adetle sınırlandırmışsınız aldıgımız olumlu tepkiler diyosunuz siz yapılan yorumları okumadınız galiba veya işinize gelmiyor eyer olumlu olsa çıkp buraya açıklama yapmak zorunda kalmazdınız bu kadar insanı enayi gibi 1550 euro ya a2000 aldırdınız şimdi 1000 euro yaptınız sizin satış sorumlusu pazarlama elamanları ne işe yarıyorlar siz böyle yapacagınıza a2000 ilk çıkışında madem sizi bu fiyatlar tatmin ediyormuş 1100 eurodan verseydiniz ya o zama n pa600 ün adı dahi yoktu bu kadar insanlardan olumsuz tepkide almazdınız başta yapacagınız işi sonunda yapıyosunuz şimdi milettin agzını kapatmak için 120 adetle sınırlandırdınız yinede sagolun en azından yaptıgınız yanlışın farkına varmışsınız olan benim gibi 50 tl ye sabahlara kadar çalışmak zorunda olan arkadaşlara oldu neyse size kolay gelsin iyi uykular

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevgili dore müzik yetkilileri zahmet edip açıklama yapmışsınız benim anlamadıgım yamaha a2000 kampanyasını 120 adetle sınırlandırmışsınız aldıgımız olumlu tepkiler diyosunuz siz yapılan yorumları okumadınız galiba veya işinize gelmiyor eyer olumlu olsa çıkp buraya açıklama yapmak zorunda kalmazdınız bu kadar insanı enayi gibi 1550 euro ya a2000 aldırdınız şimdi 1000 euro yaptınız sizin satış sorumlusu pazarlama elamanları ne işe yarıyorlar siz böyle yapacagınıza a2000 ilk çıkışında madem sizi bu fiyatlar tatmin ediyormuş 1100 eurodan verseydiniz ya o zama n pa600 ün adı dahi yoktu bu kadar insanlardan olumsuz tepkide almazdınız başta yapacagınız işi sonunda yapıyosunuz şimdi milettin agzını kapatmak için 120 adetle sınırlandırdınız yinede sagolun en azından yaptıgınız yanlışın farkına varmışsınız olan benim gibi 50 tl ye sabahlara kadar çalışmak zorunda olan arkadaşlara oldu neyse size kolay gelsin iyi uykular

kesinlikle katılıyorum... milletin küfretmediği kaldı adamlar olumlu tepki diyor

Aynen banada yazmış olduğum tepki mailine karşılık bu saçma kalıp mesajı atmışlar.Milleti kazıkladılar ondan sonra fiyat indiriyorlar.Yok sınırlı sayıymış felan hikaye yeni çıkan bir ürünün fiyatında bu kadar uçuk indirim yapılmaz kardeşim Ürünü ilk alan müşteriler resmen enayi yerine konularak cezalandırılmış oldu böylece fazla aldıkları her kuruş haram olsun...

Ben a2000 almadım ama önceden alanlara yazık :S Adamın biri Daha 1 hafta önce almıştım 3.700den şimdi taksit lerini öderken gücüme gitmiyecekmi dior. Şimdi sorarım size do-re bu insanlar bunu hakettimi ? Bence yamahayı tercih ederek hakettiler :S Yamahanın ne ürettiği belli deil ama korgun işi müzik aletleri üretmek:) Ve bu kadar basit :D. Ben şahsen kendimi o mağdur arkadaşların yerine koydum bu yenilcek yutulcak gibi bişey deil bence basit bi olay deil bu:S Helal olsun sizi tercih edenleri resmen keriz yerine koydunuz ve onun için olumlu tepkiler aldınız ;) Şunuda söleyim siz buna kampanya diorsunuz ama bence deil bence birkaç güne her yerde aynı olur fiyatlar yani 999 euro neden mi? Eçünkü do-re böle bi riski neden göze alsınki ne riski mi? E bu indirimi yapınca mağdur olan vatanlaşlar ve bu fiyatı görenler alırmı sanıorsunuz yamaha psr a2000 :) Neden almaz biliyor musunuz? Çünkü sizin hak ettiğiniz miktar ortada. 100 de alsanız kar 200 de alsanız kar 300 de 1.000 tlde :) Ama şunu bilmenizi isterim yamaha büyük bir ayıp ve büyük bir hata yaptı :) Günde 200 müşteri uğruyorsa do-re müzik mağazalarına şimdi 100 oldu Eee her şeyin bedeli var :) Artık yoğurdu üflüyerek yer alanda satanda :)