• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR-A3000 Tanıtımı

Cevap: Yamaha PSR-A3000 Tanıtımı

Köln`deki Musikst... `da su an 1299 Euro !!

Stokta yok Dil seceneklerinden ingilizceye cevirince 1599 ero oluyor fiyat Erkan Ucar Ustamiz orda onunla irtibata gecip net bilgi alinabilir

Bu ayin sonuna dogru geliyor . Bu Fiyat Almanya ikamet Fiyati !!!
Kendim , geri iyade edilmis ,1 haftalik Alet 1170 Euro`ya dün Köln deki Magazadan aldim.

Ustalar

suan musik store ile görüstüm fiyatini sordum evet önceki arkadasimin dedigi gibi

musik storede yamaha psr a3000 1299,- euro olmus ve 26.01.2016 da tekrardan satisa sunulacakmis suan ise stokta yokmus alet 2 el veyada kulanilmis degil daha paket icerisindeymis

ben psr a3000 begendim tabi canli görmek gerek bide ümit ustanin dedigi gibi hemen almamak lazim biraz zamana ihticak olacak yeni sesler yeni setler gelmesini beklemek gerekiyor benim görüsüme göre

ama 1299,- euro bence cok iyi bir fiyat simdi gelgelelim birkac arkadasimiz belki yazacak yok fiyati sisiriyorlar yok söyledir böyledir diye ben sadece bana verilen bilgileri sizinle paylasiyorum cünkü bir önceki yazimda 1599,- euro yazmistim buda yanlis bilgi degil baze bayiler 1599,-eurodan satiyor bu düzensizlik aradaki 300,- euroluk fiyati ben almanyada ilk kez gördüm insallah musik stordeki fiyat gecici degildir

saygilarimla

Arkadaslar yamahayi son serileri ankarada nerede bulabiliriz bilgisi olan varmi. Yamaha satan hemen hemen nette bulabildiğim her bayiyi aradim ama kiminin s770 s970 ve a3000 den haberi bile yok dore muzik, pan müzik bunlardada yok. sordugumuzda fiyat bilgisi de duzgun verilmiyor anca sprisle getirebiliriz deniliyor .ben görmeden incelemeden nasil alet alinir anlamadim medeli dante tr dede aynisi olmustu bir turlu incelemek icin bulamamistim en son koca ankarada pan müzikte inceleme fırsatı yakalamıştım.

Bu ayin sonuna dogru geliyor . Bu Fiyat Almanya ikamet Fiyati !!!
Kendim , geri iyade edilmis ,1 haftalik Alet 1170 Euro`ya dün Köln deki Magazadan aldim.

Hayirli olsun Bedavaya kapmissiniz :)

Erkan Ucar ustamiz uyardi sanirim , 1300 eroya verdim siparisi Ingiltere adresimi girdim sorun yok ayin 27 sinde gelecek nasipse ... sonrada umarim Tyros 3 emekliye ayrilacak

Gelde bekle simdi :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Adamlar resmen dalga geciyor herhalde simdide fiyatlar 1599,- euro ya cikti müsik storede

daha önce telefonla görüstügümde stokta yok gelincede 1299,- euro demislerdei bana

bende hayret etmistim zaten önceden yazmisti bu düzensizlik ilk kez rasladim diye almanya gibi bir yerde

Adamlar resmen dalga geciyor herhalde simdide fiyatlar 1599,- euro ya cikti müsik storede

daha önce telefonla görüstügümde stokta yok gelincede 1299,- euro demislerdei bana

bende hayret etmistim zaten önceden yazmisti bu düzensizlik ilk kez rasladim diye almanya gibi bir yerde

Benim cok niyetim yoktu 1299 gorunce ilgimi cekti ancak adresi girince 1600 e cikti fiyat , Erkan ucarla mesajlastiktan sonra tekrar deneyim dedim adresimi girince fiyat degismedi odemesini yaptim bunda Erkan beyin payi varmi yokmu bilmiyorum... 27si dediler 20 sinde geldi...

Erkan Ucar beyle irtibata gecin durumu anlatin eminim 1299 a ceker fiyati sicagi sicagina, ara acilirsa bilemem tabi

Moderatör tarafında düzenlendi:

sagol ilker usta zaten erkan la iltibat kuruyoruz eyer bizlere müzik aleti konusunda gereken yardimi dokunyuor hata bana pa600 daha yeni piyasaya ciktiginda özel müsterisi olarak orgu satmisti millet siradayken benim elime önceden gecmisti bu sitedede zamaninda ilk alan oldugum icin videomda vardi

erkanin pek cok böyle fiyatlarla 300 500 asaya oyanabileceni sanmiyorum cünkü kendisini sefinden hersey bitiyor kendisinden degil

simdilik zaten yamahayi düsünmüyorum ama ilerde olabilir belkide

sagol ilker usta zaten erkan la iltibat kuruyoruz eyer bizlere müzik aleti konusunda gereken yardimi dokunyuor hata bana pa600 daha yeni piyasaya ciktiginda özel müsterisi olarak orgu satmisti millet siradayken benim elime önceden gecmisti bu sitedede zamaninda ilk alan oldugum icin videomda vardi

erkanin pek cok böyle fiyatlarla 300 500 asaya oyanabileceni sanmiyorum cünkü kendisini sefinden hersey bitiyor kendisinden degil

simdilik zaten yamahayi düsünmüyorum ama ilerde olabilir belkide

Dogrudur :) orda olmayinca bilemiyorum tabi detaylari Hayirlisi diyelim o zaman ;)

Merhaba arkadaslar,

tavsiyenize ihtiyacim olacak. Yamaha psr a 3000 ve Korg pa 600 QT arasinda secim yapmak zorundayim. Yamaha psr A 3000 1299 Euro, Korg PA QT 1149 Euro. Cocuklugumda Yamah psr 64 almak istemistim. Babam tek basina calisan bir memurdu. Yamaha psr 3 model mono hoparlörü olan bir org alabilmisti bana. Ancak koma olmadigi icin psr 3 te zevkle kullanamadim. Türk sanat müzigi ve halk müzigine ilgim var. Amatör olarak evde kullanacagim orgu. Hangisini tavsiye edersiniz?

Bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

Hepinize iyi bir haftasonu diliyorum.

Burak