• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha psr650

umitbaba

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa2x_ce_usb
merhaba arkadaşlar psr 650 dekı pakettekı elektro bizim a1000tr dekı elektro nun aynısımı onu merak ediyom bilen varsa cevaplarmı....

Cevap: yamaha psr650

yokmudur bılen....?

arkadaşım bende A 2000 var eğer paketteki aynı elektro ise çok iyi bir elektro.Emonun yaptığı.

aynı paket gözüküyor ama biri 64mgbyt biri 16mgbyt bır anlam veremedim salım üsta gorur heralde cavap yazar....

aynı paket gözüküyor ama biri 64mgbyt biri 16mgbyt bır anlam veremedim salım üsta gorur heralde cavap yazar....

set sanırım aynı olacak fakat hafıza dolayısı ile aynı sayıda ses koymazlar heralde setin içerisine.Bu arada ücretsiz set fakat sesler çok kaliteli.eğer aynı bağlama,ud,kanun vs.koyarlarsa yeter gibi.

bende yamaha a1000tr var.. eğer a1000 dekı sesler varsa bunda alıyım dıyom a1000tr yii evde md yapımı icin kullanıyorum fakat polyfonı azlığından sorun yaşıyorum 1000tl yee kadar verecem artık aletı 1400tl yee almıştım s650 alım dıyorum inşallah a1000dekı efekler vardır .....

a1000deki sample ile s650deki sample sesler farklı.

Ben s650 aldim yeni . a2000 ve s650 nin hafiza miktari farkli fakat yamahanin sitesinden ucretsiz indirilen paket 10 mb ve her iki makineye de ayni paket yukleniyor. Yani dosya tamamen ayni. Bu durumda iki makinenin de Extension voiceleri ayni diyebiliriz. Sesler cok guzel. Ayni gercek gibi. Ama sorun style azligi. A1000 style lerinin hepsi uyuyor ama anlamadim style sesi voicEden cok yuksek cikiyor.

Ben s650 aldim yeni . a2000 ve s650 nin hafiza miktari farkli fakat yamahanin sitesinden ucretsiz indirilen paket 10 mb ve her iki makineye de ayni paket yukleniyor. Yani dosya tamamen ayni. Bu durumda iki makinenin de Extension voiceleri ayni diyebiliriz. Sesler cok guzel. Ayni gercek gibi. Ama sorun style azligi. A1000 style lerinin hepsi uyuyor ama anlamadim style sesi voicEden cok yuksek cikiyor.
style sesleri editlenerek voice ile eşitlenir.bence mühim olan sampling sesler.nedeni, bu aletler kapalı sistem olduğu için bize ne sample ses verilirse onu kullanabiliyoruz.ama ritm önemli değil convert yoluyla veya yazılarak ritm çeşitliliği ileride artacak yani önü açık:)ama sesler gerçekten iyi ve biraz oynayarak çok güzel soundlar elde edebiliyorsunuz.ritm için biraz sabır sadece or 700 ritmlerini okutsunlar yeterde artar bile.yada şu an yayınlanan ritmlere ek olarak 15-20 tane güzel yazılmış ritm yeter.naçizene düşüncem.

style sesleri editlenerek voice ile eşitlenir.bence mühim olan sampling sesler.nedeni, bu aletler kapalı sistem olduğu için bize ne sample ses verilirse onu kullanabiliyoruz.ama ritm önemli değil convert yoluyla veya yazılarak ritm çeşitliliği ileride artacak yani önü açık:)ama sesler gerçekten iyi ve biraz oynayarak çok güzel soundlar elde edebiliyorsunuz.ritm için biraz sabır sadece or 700 ritmlerini okutsunlar yeterde artar bile.yada şu an yayınlanan ritmlere ek olarak 15-20 tane güzel yazılmış ritm yeter.naçizene düşüncem.

Abi insallah bakalim.