• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Psr9000 Zurna Sesi Dinle

• Konbuyu başlatan hkmuzik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 69
  • Görülen : 21K
tşk ler hakan kakaer güzel alet bide ağır olmasa :D

üstad eline sağlık.ben bu aleti yeni dinliyorum.mükemmel bişi.emeğine sağlık.fiyatı ne kadar acaba kardeşim?

valla zurna sesi aynı köyzurnası gibi güzel

Elinize sağlık. Ben de sesleri ilk kez dinledim. Aslında daha açıklayıcı bilgiler olsa ne güzel olur. Örneğin, bu model hangi kategoride? OR700 ile farkları ne? Tyros 2 ile farkları ne? gibi... Paylaşım için teşekkürler.

bu aletin 3 sesi aynı anda calabildigini ve vokal harmony ozelligi oldugunu biliyorum. üstelik 64 mb ramdi sanırım.

psr-9000

bu alet her zaman beni şaşırtıyo çok yırtık ve süper bi alet

frden slmlar arkadaslar bu alet 2000 yilinda cikdi ve 2001de 9000 pro aldim ama yamahanin kaderi zaten sonradan kesf edilen ada gibi suandaki selser ve uzerinde islenen ritimler ilk cikdiginda yapilsaydi piyasada alet kalmazdi bide malesef biz yamahacilar paylasimi pek sevmiyoruz buda bir gercek sonra psr 9000 ve a1000 de aldim 3 orgla 2007 kadar devam sonra tyrosa gecdim prs9000 26 kilo yanilmiyosam vokalist var ram 64 mb hd var ayrica gec kalinmis bir calisma ama yinede sagolsun arkadasdan fiyati frde suan 900 euro civari ama tr de bilemicem frden slmlar