• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Ritm ve Ses Paketleri

eaglevision

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PSR S970
Forumda bu konuda yazışmak yasal mı değil mi bilmiyorum ama sormak istedim.. Bunca A2000 kullanıcısı varken.. Merak ediyorum.. Herkes mi Türk - Yunan Expansion Pack aldı? Diğer paketlerden alan yok mu? Varsa paylaşıma sunulamaz mı? Veya bu genişleme paketleri bulabileceğimiz başka bir kaynak var mıdır?

Cevap: Yamaha Ritm ve Ses Paketleri

hocam şuan emo usb yapıldı o gündenme cokda guzl bı set yapmıs emo korg kadar ıyı olmus salım batuh un ortak paketı cıkıcak bıde sımdlık bunlar var ama emo usb yı tavsıye ederım nette demolar var baya guzel olmus emo yaptımmı tam yapar zaten

hocam ben emo yu tercih ederim bide mutlaka aleti plus a çevirin şuan kampanya var 230 tl ye alet plus a dönüyor.

Teşekkürler ama benim plusa ihtiyacım yok.. Zira ben daha çok batı müziği ile ilgileniyorum.. Evde çalan amatör kullanıcı sayılırım.. Niyetim PSR S910 almaktı ama Türkiye'de satışı bitmişti.. (Şimdi PSR S950 çıktı gerçi keşke bekleseymişim A2000 almadan önce) 230 TL'ye yeni çıkan Euro Dance paketini almak benim için daha uygun yani :) Ama dediğim gibi ev kullanıcısıyım ve o kadar para vermek içimden gelmiyor.. Ücretsiz alan başkaları var mı ve paylaşmak isterler miydi aslında sormak istediğim..