• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha ve Roland dan Casio ya Ritm

• Konbuyu başlatan arifc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görülen : 2K

arifc

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Merhabalar,
çok mühim bir soruyla karşınızdayım.Youtube den videolardan Casio CTK-731 i dinledim ve harika bir ses ile karşılaştım.Acayip bir cihaz olduğuna kanaat getirdim,fakat sanırsam satıştan kaldırılmış ve bu duruma çok üzüldüm.Şayet satılıyor olsaydı hemen siparişini verecektim,o derece etkiledi beni.Hele ki,Yamaha Tyros3 ve Roland modellerinin ritimleri ve sesleri bu cihaza convert edilmiş ki cihaz enfes birşey olmuş.Benim sorum,bu cihazı bulabilmek mümkün mü?Şayet mümkün değilse,CTK serisinin şu an en üst düzey modeli olan CTK-5000 modeli CTK-731 kadar var mıdır ses kalitesinde,pek demosu yok CTK-5000 in,bir kanaata varılmıyor.CTK-810 felan vardı youtube de CTK-731 in yanında oyuncak gibi kalıyor sesde.Acaba CTK-5000 de böyle niteliksiz mi onun yanında?Bir de bu CTK-5000 e de tyros3 ve roland ritimleri convert edip atabilmek mümkün müdür CTK-731 deki gibi?Bu hususlarda bilgilerinize ve deneyiminize ihtiyacım var..Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler,hoşçakalın.Saygılarımla...