• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha S-950 demolar windman1981

Cevap: Yamaha S-950 demolar windman1981

alet guzel usta insallah yazin bende alacagim emo ile beraber . USta bide emo ile calisma yaparsan cok makbupe gecer bide acaba audio style ile ritim yazilabiliyormu vocal harmony performansi nasil bide ustacim

Ellerine sağlık Ali soundlar cidden olağanüstü...

Ali kardeş eline sağlık lezzetli bir icra olmuş.

Bu kayıt s950 nin kendi üzerinde yapılmış bir kayıt mı yoksa Cubase le mi yaptın,sormamın nedeni şu; eğer s950 nin kendi audio record sayesinde olmuşsa, s950 dikkate alınması gereken bir makine,CD temizliğinde bir sound !!!!!!!!!!!!!!

tebriklerr kardeşim :)

alet guzel usta insallah yazin bende alacagim emo ile beraber . USta bide emo ile calisma yaparsan cok makbupe gecer bide acaba audio style ile ritim yazilabiliyormu vocal harmony performansi nasil bide ustacim

Teşekkürler. İnşallah size de almak nasip olur. Emo usb aldığımda demo eklerim. Audio style yazma olayını kurcalayamadım henüz. Yazılabiliyor mu onuda bilmiyorum dostum. İşlerden o kadar kurcalama fırsatım gerçekten olmadı. Şu an güzel bir mikrofonum da yok. Aldığımda vokalde eklerim bir demoya. Selamlar.

Ali kardeş eline sağlık lezzetli bir icra olmuş.

Bu kayıt s950 nin kendi üzerinde yapılmış bir kayıt mı yoksa Cubase le mi yaptın,sormamın nedeni şu; eğer s950 nin kendi audio record sayesinde olmuşsa, s950 dikkate alınması gereken bir makine,CD temizliğinde bir sound !!!!!!!!!!!!!!

Teşekkürler. Haklısınız. Kayıt direk orgun usb recorder ı ile yapıldı.