• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s650 hakkındaki

cantürkk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
herkese merhaba ben amatör bir kullanıcıyım bir amatör olmama rahmen herşeyin iyisi olsun dedim bu işin merkezi olan tünele gittim 8 ay önce korg pa 500tr yi bir geçirdiler.6 ay kendime gelemedim sonra sattım tabiki aradan zman geçti ve içimdeki hevesle dedim bütçeme uygun bir şey alayım parama uygun s 650 yi tavsiye ettiler yav arkadaşım ne kadar şansızım sanki yine geçirmişler gibi geldi ama araştırmadayım yani daha çok ritim sıkıntısı var gibi seslere gelince bana bile bir amötör olarak idare edicez demek geliyor

Cevap: yamaha s650 hakkındaki

Sayın Cantürk, S650 için şu anda usb üzerinden a1000 çipli ritmler , 30 adet extra özel yazılmış ritm ve düz a2000 ritmlerini okuyor, ritm sıkıntısı yok, ayrıca şu an Batuh&Dr.Salim set çıkıyor, içinde yeni Türk sample ses ve extra rtimler olacak , forumdan takip edersin.
Şuan S650 sıfır parasına göre en uygun cihazdır.
Saygılarımla

ayrca youtube dan Batuh&Dr.Salim Set ( s650 usb ) ilk demoları izleyebilirsin,link aşağıda

s650 de ritim düzenlemelerini filan iyi bir şekilde yaparsan çok iyi bir alet fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor şuan da yeni usb çalışması çıkmak üzere ...

ben derim bekle yamaha psr s650 için set yapıyorlar şubat sonu çıkıcak dendi ama halen ses seda yok bence set çıkmadan sakın yamaha psr s650 satın almayın derim şu halde rezil bir alet saygılarımla

Alet katta rezil değildir, EMO nun S650 için hazırladığı Türkısh Greek EXPANSİON Pack, çok çok kötü, özensiz, ud-kanun- klarnet - elektro bağlama berbat , ama cihazın geri kalan kısmı oldukça iyi, s650 usb set zannedersem cihaza gerekli takviyeyi yapıp düze çıkaracaktır, çok bişeyde kalmadı zaten....

Alete rezil demek baya haksızlık olmuş.

rezil arkadaşlar şu anda alet tam bi rezil gerçekten bende yamaha psr s650 kullanıyorum gerçekten çok kötü bir an evvel set çıkmazsa hiç bişey olmaz yamahadan arkadaşlar kimse üzerine alınmasın bende aynı aleti kullanıyorum saygılarımla

Türk sesleri kötü hepimizi hemfikiriz, rica ettik, işi bilenler kırmadı bizi, kolları sıvadı set hazırlıyorlar, gerisi için konuşalım, sweet flute, slide gutar, cool organ, live string, live sax, dance ritmleri , balladlar, usb den ritm okutma, tuşenin kalitesi, butonlar, cihazın üzeirndeki mönitör hoparlörler, nesi rezil açman gerekir, rezil alet görmek istiyorsan, medeli, casio hatta jwin var ??? Objektif olalım, bu cihazın eksiği üzerine yapılan kötünün kötüsü expansion packtir.
Saygılar

aletin ben bir rezilliğini görmedim expansion pakette ki bazı sesler kötü olabilir ama bunlar düzelemayecek şeyler değil zaten yeni usb çalışması çıkmak üzere