• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s770 bilgisi olan varmi?

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
Hayirli Aksamlar

icimizde mutlaka yamaha s770 kulanan arkadaslar vardir o nedenle

yamahanin hakinda bilgi almak istiyorum misal ritim ve sampel ses SIKINTISI yasarmiyim
mutlaka parali usb mi almak zorundayim sitedeki baska yamaha ritimleri s770 te kulanabilirmiyim

ayrica baktigim kadar icinde pek türk istrumen sesleri yok 160 sampel hafiza var deniliyor buna istedigim sesleri korgtaki gibi ilave edebilirmiyim ve edebilirsemde türk seslerini nerden bulabilirim

saygilarimla

Cevap: yamaha s770 bilgisi olan varmi?

ben kullanıyom daha once 970 vardı bu onun kucuk kardeşi 160mg rem var vokaller yok ama mic bağlayıp eco reverf verebilyon bende emo da var 60mg emo 100mg yine yer kalıyo onlada tyros serilerinin setlerini yukluyom parasına gore ideal bi alet memnun kalırsınız ev icin guzel bi oyuncak ozellikerini yamahnın sitesinden bakabilirsin hatta karşilaştirmada yapabilirsin...

sagol ümit ustam

cok kararsizim persembe günü roland ea7 yi aldim fakat geri verip yamaha s770 le degistirebilirim

daha önce hic yamah serisini kulanmadim roland ea7 de türk sesler ve ritim konusunda problem yok yamhada varmi o düsündürüyor zaten sahne birakali cok oldu ev icin roland ea7 yi aldim

siteye baktigim kadar sampel sesleri pek yok mutlaka emo alamk zorunda kalacaksam roland kalir
tekrardan bilgilerin icin tesekür ederim

sample yok olurmu bi dunya korgdakı butun sesleri sf2 ye cevirip atabilirsiniz emo şart diyil ama emo alete can katiyor 200yakın prof rtm bana gore piyasadakı en guzel seslerde emonun icinde 300tl emonun fiyatı parasınıda fazlasıyla haketdiyor a2000deki setin aynısı ama extra 100mg alanın var sevdiğin sesleri atarsın ea7 gormedim calmadim ama adım gibi eminim ondan iydir bu alet..

Ümit usta tekrardan rahatsiz edecem

birkac sorum daha var mümkünse bilgi verebilirmisin
s770 e hangi yamaha model serilerinin ritimlerini yüklüyebiliriz arti ritimleri nerden bulabilirim bide sampel olayi nerden bulabilirim sampel seslerini

saygilarimla

ben yılbaşından beri kullanıyorum alet süper dj ritimleri var mic bağlanıyor semple her türlü atılıyor

evet sonunda aldim s770
i

ilk aldigimda allahim dedim nasil icin icinden cikacagim diye sonradan emrah beyle iltibata gecip seti yükleyince alet bambaska bisey oldu
gercektende emo set cok degistiriyormus simdiye kadar neden almadigima seti hala düsünyorum

yamaha ömrümde ilk sefer kulaniyorum ve daha aleti tanimamama ramen cok ayarlari kolayca buldum
ritim ve ses emo yu yükleyince aramaya gerek kalmadi
iyi yani yamahanin 2 seti birlestirebimem veyada baska setlerle degisik set yapabilmek tabiki korgtada oluyor bu olay fakat yamahada hersey bilgisayardan yapilabiliyor
ritimlerde editlemeleri bir türlü yapamadim bunuda firsatim oldukca nasil yapildigini ögrenirim sanirim
burda emrah bey ede cok tesekür etmek istiyorum gercektende cok yardimsever biri set ide zaten tartisilmaz

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi: