• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s950 için kampanya istiyoruz

• Konbuyu başlatan masum83
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 3K
Cevap: yamaha s950 için kampanya istiyoruz

Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. Her kelimesine fazlasıyla katılıyorum. Ben de uzun zamandır ara verdiğimden yeni bir alet alma düşüncesindeyim ve kararsızım. A2000 benimde ihtiyacımı karşılamaz. Ben bir zaman büyük bir zevkle S900 kullandım. Sadece batı olması, tabi belli bir zaman sonra beni çok kısıtladı. S950 tam bana göre bir cihaz lakin fiyat bu kadar da olmaz arkadaş. O kadar para vereceğime 1000-1500 lira daha verip ikinci el Tyros 4 alınır. Yazık olacak bu cihaza. Kimse almaz o fiyata.

Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. Her kelimesine fazlasıyla katılıyorum. Ben de uzun zamandır ara verdiğimden yeni bir alet alma düşüncesindeyim ve kararsızım. A2000 benimde ihtiyacımı karşılamaz. Ben bir zaman büyük bir zevkle S900 kullandım. Sadece batı olması, tabi belli bir zaman sonra beni çok kısıtladı. S950 tam bana göre bir cihaz lakin fiyat bu kadar da olmaz arkadaş. O kadar para vereceğime 1000-1500 lira daha verip ikinci el Tyros 4 alınır. Yazık olacak bu cihaza. Kimse almaz o fiyata.

desteğin için teşekkürler.seninde dediğin gibi üstüne biraz daha para eklenip tyros 4 alınabilir bu fiyata malesef kimse s950 almaz.bende yeni bi alet alıcam s950 için çok heveslenmiştim ama fiyat yüzünden alamıyorum eğer indirim felan olmazsa mecbur korga yöneleceğim.

yeni yıla yakın bir zamanda bir kampanya yapılır diye düşünüyorum...
alet; benim de favori aletim ancak; fiyat gerçekten çok yukarıda...

konu güncel kalsın

konu güncel

güncel kalsın

dore müziğe mail attım.gelen cevapta şu an için bi kampanya olmadığı:(