• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s950 ocakta piyasada

masum83

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
merhaba arkadaşlar
aletler bir bir piyasaya çıkıyor rekabet kızışıyor.benim merakla beklediğim ama fiyatını duyunca hayal kırıklığına uğradığım bi alet ocağın 1.yada 2.haftasında piyasaya sunuluyor.fiyatına gelincede 1.900 euro.fiyat ve alet hakkında görüşleriniz nedir arkadaşlar.

Cevap: yamaha s950 ocakta piyasada

merhaba arkadaşlar
aletler bir bir piyasaya çıkıyor rekabet kızışıyor.benim merakla beklediğim ama fiyatını duyunca hayal kırıklığına uğradığım bi alet ocağın 1.yada 2.haftasında piyasaya sunuluyor.fiyatına gelincede 1.900 euro.fiyat ve alet hakkında görüşleriniz nedir arkadaşlar.

a2000 den sonra bence bu soruyu sorma usta vatandaşi daha opsen almaz hele o paralara.. sonucta oda 64 mgbyt emoyu desteklemesi güzel yanlız...:)

fiyat düşünce alınabilir, benimde beklediğim bir model. bana göre en iyi özellikleri loop okuması ve bu loop ları ritim içinde kullanabilmesi, loop ları multipad olarak kullanabilmesi ve tabiyki vocal harmony özelliği.

a2000 den sonra bence bu soruyu sorma usta vatandaşi daha opsen almaz hele o paralara.. sonucta oda 64 mgbyt emoyu desteklemesi güzel yanlız...:)

bu alet illaki satılır.çünkü yamaha saundunu tadanlar yamahadan vazgeçmezler.evet a2000 de bi talihsizlik yaşandı ama piyasa öyle böyle değil yani adamlar elindeki stokları çıkartmak zorunda kaldılar.

alın arkadaşlar onun fiatıda 1000 euroya düşer ama bu sefer uyanık olalım yeniden kaztklanmayalım:p

zaten ilk alet çıktığında almamak lağzım mağlum 1.versionda bazı hataları gözden kaçırıyolar.bekleyelim bakalım nasıl bi alet olucak.tutulacakmı tutulmayacakmı.

pa600 duman edecek ortalığı gorunen koy klavuz istemez misali... korg 10.000 satarsa yamahada anca 100 tane satar

doremüzik a2000 de yanlış satış poltikasıyla korg pa 600 e zemin hazırladı ben dahil yapılan yorumlara bakılırsa yamahadan iyice soğudu üstü kapalı şekilde yamahadan soğuttularda denilebilir pa 600 ün 96 mg olması kullanıcıya açık olması fiyatının uygun olması pa 800 setlerini okuması yeterli yamaha s950 64 mg kullanıcıya kapalı tyros küçük versiyonu deniyor ama koma sorunu tyrosdaki gibi devam ediyor s950 dede sorun olacak fiyata bakılırsa çok yüksek 1900 euro adam üstüne 500 euro daha koyar ikinci el tyros 4 alır yavrusunu ne yapsın şu an şahsen kimseyi ilgilendirmesede beni pa 600 kadar heycanlandırmıyor pa600 çıktıgı andandan itibaren a2000 ni takasa verip pa600 alacağım
yamahanın tutacak bir a2000 ni vardı onuda ellerine yüzlerine bulaştırdılar bence s950 de aynı olacak

Arkadaşlar yamaha soundları yenilemedikçe sample olayı son kullanıcıya açılmadığı sürece ve tabiki fiyatları bukadar pahalı yaptıkları sürece korg gibi destek yeterli olmadıkça yamaha ve bu roland içinde geçerli bu aletler körüğün gerisinde kalacaktır yamaha ve roland kullanmış ve kullanmakta olan biri olarak bu benim düşüncem