• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s950 ocakta piyasada

Cevap: yamaha s950 ocakta piyasada

Şunu unutmayın. Yamaha bir modeli 64 Mb ram hafızalı çıkarır 1000 tl ye satarsa,, Korg aynı ayar orgu 156 Mb ramlı ve 600 tl ye satar. Zira ramın vs malzemenin ilave maliyeti çok az. Yamaha eski olması ve piyasa hakimiyetinden yararlanarak yüksek karla çalışır. Ama bu devamlı bu şekilde gitmez. Mesela Casionun e.pianoları karşısında 500 dolara e.piano çıkarmak zorunda kaldı ve bunu sizlere 9 ay önce duyurmuştum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben s950 yide gördüm s750 yide ikiside suan bizim burda satista zaten pa600 gelmeseydi birara s750 ye takmistim ama iyikinede almamisim

almanyada alman müsisyenlerin elinde yamahalar daha coktur
almanyada türk müsisyenlerin elinde korg daha coktur ben simdiye kadar a 2000 ile dügün salonunda türk müzigi yapan müsisyenle karsilasmadim ama tyros 3ü bir ara sahnede gördüm

ama söylenenler dogru burdada s750 1099 euro s950 1899 euro

korg u bukadar zenginlestiren nevaleleri cok oldugundan düsünyorum
yamahayla pek bizim burda ugrasan yok (bizim burda tekrardan)

aslinda yamaha müzisyenlerine bir sayifa acsa icinde liste olsa gerekse ses ve ritim secenegi bizlerde secebilsek hangi sesi ve hangi ritimi istiyoruz diye öylece setimizi biz yapsak cok harika olurdu

saygilarimla

yamahada herkes ne derse haklı ama roland bnce öle degıl adamlar bk5 or cıkarttı cok kısa surede guzel destek verdıler alete halada devam edıyor destek alet hem hesaplı hemd guzl bence