• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s970

Cevap: yamaha s970

doremuz müzik 8-9bin tl fiyat yazarsa :) şaşmamak gerek.. o zaman bizde 8-10 kişi toplanır hatri sayılır bi esnafa yurt dışından getiririz. .

Artık fiyatı Yamahanın Türkiye ofisi belirliyor.Dolayısıyla 5500-6000 TL arası satılacağını umuyorum.

Ben yanlış okumadıysam yurt dışı sitelerinde, Yamaha Expansion Manager programı ile .ppi formatında olan expansion packler birden fazla yüklenebilecekmiş.. Daha önceki .yep formatlı packler birden fazla yüklenmicek diyorlar.. Yine de kesin bilgi olarak anlaşılmasın sonuçta kimse aleti alıp kullanamadı. 512 mb yanı sıra 128 mb audio style'lar için harici hafızası var aletin. Piyasaya çıktığında alacağım cihazı.. Bekliyorum..

Cihazi en başindan beri araştirma içerisindeyim daha piyasada yokken yamaha kendi sitesinde bir açik vermişti tyros 5 ile kiyaslama bolumunde sonradan kaldırdılar tabi ilk konuyuda ben açmiştim silinmeden önce forum da konular her özeliği ile mükemmel bir alet s950gkullanicisiyim benim bile kafami kurcaliyor :) şöyle bir net bilgiyi veriyi ben cihaza birden fazla paket yüklenebiliyor ayrica eaglevision kardeşim cihaz yep formatini okumayacak yamaha expansion manager programi ile ayri ayri paketleri yükleyip örneğin emo yu yükle kendi yaptiğin paketi yükle yada farkli bir paket yükle bunlar expansion managere yükleyip usb ye atarken bunu tek bir paket olarak ppi dosya uzantisi olarak usb ye kaydediyorsun klavyeye yükleyincede o paketler ayri ayri şekilde klavye üzerinde gözüküyor olay buu ve ayrica 128 mb audio style alanı var expansion pakette şuanda yaamha tarafindan kullaniciya açik değil audio style bölümü şunuda belirtiyim ilerleyen zamanlarda buda açik olacak çünkü expansion manager programinda kendi oluşturduğun pakette import olarak tyros 3 ve 4 formati uvn ve uvd uzantili sesleri convert edebiliyorsun ayrica sf2 formatini da library olarak destekliyor ve audio style dosyasi da import edebiliyor audio ritimlerinden uzantisi .aus yamahanin ayri bir programiyla audio ritimleri yapip expansion manager programi ile pakete dahil edilebilecek bunuda ilerleyen zamanlarda göreceğiz :) her şey çok güzel bu klavye ile yamaha için bekleyenlere de sabirlar diliyorum bende dahil olmak üzere :) saygılar

O zaman yamahanın sitesinden beleşe pack koparanlar bu cihazda packleri kullanamayacak yani.. Daha önce parasıyla satın alanlar için yamaha yeni formatta download linkleri verecektir ama sanırım.. Yep formatlı packleri açıp, expansion manager ile yeni formata çevirmenin bir yolu var mı acaba. Yoksa da birisi çıkıp yapar mı ki :)

Boşa beklemeyin fiyat 10 binden aşağı olmaz. Bu alet çıktığında satılsın diye dore müzikte tyros5in fiyatı 12 binden 15 bine çıkmış. Bir önceki modeli s950 7850 iken bir sonraki modelini nasıl 5000 e satarlar. S950 ilk çıktığında ben 4500 almıştım şimdi 7859. Fiyatlar düşmez benden söylemesi. Boşa beklemeyin 5-6 bin fiyatı. Bu aletlere bu kadar paralar gerçektende yazık...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Boşa beklemeyin fiyat 10 binden aşağı olmaz. Bu alet çıktığında satılsın diye dore müzikte tyros5in fiyatı 12 binden 15 bine çıkmış. Bir önceki modeli s950 7850 iken bir sonraki modelini nasıl 5000 e satarlar. S950 ilk çıktığında ben 4500 almıştım şimdi 7859. Fiyatlar düşmez benden söylemesi. Boşa beklemeyin 5-6 bin fiyatı. Bu aletlere bu kadar paralar gerçektende yazık...

6bin tl den fazla olursa almayiz bizde... zaten 8-10 bn tl yede tyros 5 ikinci elleri var piyasada ... olmadi korga devam ederiz bizde.. yapacak bişe yok oyuncak orgların tuşesi olan bi modelede o kadar verilmez

dokunmatık ekranın hıcbır artısı yok bence
yamaha isteseydı dokunmatık ekranın kralını uretırdı
alet gayet hos bır cıhaza benzıyor aksı olamaz .
kullanıcılarına hayırlı olsun ne dıyelım

Moderatör tarafında düzenlendi:

6bin tl den fazla olursa almayiz bizde... zaten 8-10 bn tl yede tyros 5 ikinci elleri var piyasada ... olmadi korga devam ederiz bizde.. yapacak bişe yok oyuncak orgların tuşesi olan bi modelede o kadar verilmez

Benim düşüncem bilemedim en az 9 bin. Aynen hocam alınmaz bu paralara. Ayrıca S serilerinde tuşelerin hepsi aynı. Düzgün bir tuşe de beklemeyin. Hatta or700 a2000 tuşesi neyse bu da aynı. Fiyat 5000li rakam olsun ki o da fazla, sıkı bir yamahacı olarak inanin ilk alan ben olurum. Bekleyelim görelim.

5000 tl gibi fiyatı olursa bende düşünürüm ama 6000 tl üstü olursa satmaz bu alet bence.