• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s970

Cevap: yamaha s970

Arkadaslar daha iyi taniyabilmek icin , yamahanin sayfasina girin ve model kismina psr s970 yazin . Türkce kullanma kilavuzu var . Bence muhtesem bi alet para = sunum orantisina göre ...
-Buyurun :
Verilen Aksesuarlar
• Kullanıcı El Kitabı (bu kitap) • Online Member Product Registration (Çevrimiçi Üye Ürün Kaydı)
Kullanıcı Kayıt formunu doldururken kağıttaki “PRODUCT ID” gerekir. • Nota sehpası
• AC adaptörü, güç kablosu Bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak ürün ile birlikte verilmeyebilir. Yamaha bayinize sorun.
El Kitapları Hakkında
Bu enstrüman için aşağıdaki belge ve eğitim malzemeleri bulunmaktadır.
Birlikte Verilen Belge Kullanıcı el kitabı (bu kitap)
PSR-S970/S770 temel işlevlerinin genel açıklamalarını verir.
 Çevrimiçi Materyaller (PDF) Reference Manual (Başvuru Kılavuzu) (yalnızca İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca) Enstrümanın Kullanıcı El Kitabı'nda açıklanmayan gelişmiş özelliklerini anlatı. Örneğin, nasıl orijinal Tarz, Şarkı veya Multi Pad oluşturabileceğinizi öğrenebilir veya belirli parametrelerin ayrıntılı açıklamalarını bulabilirsiniz.
Data List (Veri Listesi)
MIDI ile ilgili bilgilerin yanı sıra Ses, Tarz ve Efekt gibi çeşitli önceden hazırlanmış içerik listeleri içerir.
Computer-related Operations (Bilgisayarlı İşlemler)
Bu enstrümanı bir bilgisayara bağlama ve dosya ve MIDI verisi aktarma/alma işlemleri hakkında talimatlar içerir.
iiPhone/iPad Connection Manual (iPhone/iPad Bağlantısı için El Kitabı) (yalnızca İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca) Enstrümanın iPhone, iPad vb. gibi akıllı cihazlara nasıl bağlanacağını açıklar.
Bu materyali edinmek için Yamaha Downloads web sitesine erişin, sonra istenen dosyaları aramak için model adını girin.

şimdi bende tyros 5 var bu yeni çıkan 650 için expansionlar free
ben bunları alıp tyros 5 te kullanabilir miyim

Artık fiyatı Yamahanın Türkiye ofisi belirliyor.Dolayısıyla 5500-6000 TL arası satılacağını umuyorum.

mustafa abii benim pek fazla umudum yok s950 music stroe dee 1650 euro yurt dişi satişta 1400 euroya kadar duşmuş turkiyede 8bin tl lerde yarıdanda cok ...

Yeni oriental model ne zaman çıkacak bilgisi olan varmı ?

Ben 5 seneKorg pa800 kullandim ve iki kez harddisk yaktim. Korg mu bir daha hayatta almam !
PSR 770 veya S970 cikti simdi agustos ayinda.Kullaniciya 160mb sound ve style ekleme firsati verilmis bu alette. Cok begendim demolarini acaba PSR S770 e Turkce set vami ?
Tyros setlerini okurmu?
Bilgisi olan varsa simdiden tesekurler
Not: ben evde caliyorum, duguncu degilim

merhaba dostlar,
ben uzun seneler pa800 kullandım. ilk aldığımda çıplak alete 2500€ verdim. Sonradan 250€ ya mp3 expander taktırdım. kullanıcıya sadece 64mb gibi küçük set yükleme imkanı vardı. 2 kez Hardiski yaktım aşırı yüklemekden. yani ağzım dilim cebim yandı Korg pa800 den. Yamaha nın Tyros modelleri bir harika ama cep yakıyor arkadaş bir otomobil parası nerdeyse. Bu yüzden bu Ağustos ayı piyasaya çıkan yeni modeller YAMAHA PSR S770/ PSR S970 harika ürün gibi geldi bana. bütceme uygun olduğunu düşündüğüm PSR S770 kullanıcıya 160mb ses/ritim/kit paketi yükleme opsiyonu veriyor.(S 970 ise daha fazla) Aletin mp3 çaları fabrikadan mevcut, Dj imkanı var, ekran 7 ınch buyuk renkli şarkı sözü veya notaları gösterebiliyor, alet 11kilo taşıması daha kolay, korg daki gibi dokunmatik değil ekran ama düğmeler belirgin ve kolay erişilr biçimde ortada. Mp3 lerde şarkıyı filteleyip üzerine okuma(playback) şansın var..... daha neler neler

ben evde çaldığım için daha çok bana yeter de artar bile

merhaba hocam,
alet cok guzel, ama set yok daha napcaz?
Bir önceki model setlerini okursa iyi (S750/650) ?
bilgin var mi bu konuda
ben de super begendim hem fiyat hem de kapasitesini

Kimse cevap yazmiyo akides ? Nedense:(
PSR ler bir önceki modelin setini okuyomu okumuyomu ?
Her modele ayri set mi yapilacak yahu ?

Kimse cevap yazmiyo akides ? Nedense:(
PSR ler bir önceki modelin setini okuyomu okumuyomu ?
Her modele ayri set mi yapilacak yahu ?

emo ile goruştum bu olayi oda yamaha japonya tatılde dedi 10-15 gun icinde acıklama yapılcak.. emo setı okumadıktan sonra zate alınmaz bence