• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha tyros 2 için tasavvuf set

piyanistiso

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 2
selamün aleyküm gönül dostları,öncelikle hepinizin ramazanı mübarek olsun.yaklaşık 8 aydır yamaha tyros 2 kullanıyorum,ve tasavvuf müziği yapıyorum,Allah rızası için,elinde tasavvuf seti ve buna ilaveten ney sesleri olan varsa paylaşabilir mi SAYGILARIMLA ALLAH razı olsun....

Cevap: yamaha tyros 2 için tasavvuf set

bu adreste ney sesleri ve birkaç farklı ses kopyaladım güle güle kullanın
yeni link ekledim bir bak istersen

Moderatör tarafında düzenlendi:

s.a kardeş mesajını aldım Allah razı olsun ama,gönderdiğin link mahkeme kararıyla kapalı ...üzgünüm alamadım...

yeni link ekledim

aldım şimdi kardeş Allah razı olsun emeğine sağlık...
paylaşımlarına devam ederseniz duacı olrum hayırlı ramazanlar...

kardeşim sendende Allah razı olsun.Ama artık elimde Tyros 2 yok.1 sene önce satmak zorunda kaldım.bu yüzden paylaşıma devam edemeyeceğim.yalnız sana bir önerim var.elinde or 700 v2 veya v2 plus kit dizilimi olan arkadaşlardan bu kitleri istersen tyros 2 de bütün or 700 için yazılan ritmleri okutursun:)

ALLAH razı olsun bak bu güzel oldu bilmiyodum. ALLAH a emanet ol hayırlı cumalar...

abicim bence yanlış tercih yapmışsın. bende tasavvuf icra ediyorum müzik olarak... tyros2 bende kullandım yani olacak iş değil. hiç uygun bir alet değil. aklını karıştırmış gibi olmayım. sadece bilgin olsun diye dedim. zaten nevale sıkıntısı var birde sen tasasvvuf için istiyon. tercih yanlış. başka türlü olsa sana yardımcı olurdum. kal sağlıcakla....

hocam haklısın sen git pa80 gibi kral bi aleti sat tyros 2 al,olcak şey değil ama yapacak bişey yok şuan sezonu kapatmadan değişemem,uyarı ve ilginize teşekkür ederim hayırlı bayramlar Allah a emanet olun...

hocam haklısın sen git pa80 gibi kral bi aleti sat tyros 2 al,olcak şey değil ama yapacak bişey yok şuan sezonu kapatmadan değişemem,uyarı ve ilginize teşekkür ederim hayırlı bayramlar Allah a emanet olun...