• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha tyros 2 kullanıcıları bi bakarmısınız ?

netkerss

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
akşam bi arkadaşın tyros 2 sini incelemeye gidicem aleti babama alıcam..kendim korg kullanıcısı olduğum için yamaha hiç kullanmadım özelliklerinide bilmem ...bu aleti incelerken nelerine dikkat etmeliyim siz kullanıcıları olarak bana yardımcı olursanız sevinirim

Cevap: yamaha tyros 2 kullanıcıları bi bakarmısınız ?

walla hacı bildigim kadarı ile alete drum kit atılmıyormus voice olaramı ne gösteriyormussun şuanda bence tyros serisinde en ideali 3

Cevap: yamaha tyros 2 kullanıcıları bi bakarmısınız ?

piyasadaki setlerde çok drum kit mevcut.or 700 v1 ritmlerini okur.or 700 ritmlerini okuması için kiti Dr.salim yayınlamıştı.diğer rtimleride çokça mevcut piyasada.Eğer alet temizse alın arkadaşım arkanıza bakmazsınız.eğer daha çok parayı gözden çıkarırsanız tyros 3 alın.Tyros 2 için bir zamanlardan benim topladıyıpta yayınladığım sette bile 150-200 tane yazma ritm vardı.Bu sitede Burhanettin 57 abime bir danışın elinde baya bir ses ritm vardır.Yradımcı olacağına eminim.ben aleti sattım elimde birşey kalmadı.