• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Tyros 2 Portamento Legato Acil yardım lütfen..

counter

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland jx-1
Merhaba.Tyros 2 yi bilenler portamento ve legato efektlerine yardimci olabilir mi?

Korg larda detaylı ayarlar var.mesela legato için last seçtiğimizde en bastigimiz tuştan kaydirma yapiyor fakat tyros 2 de bu ayarlari bulamadim.sadece portamento time var onuda aktiflestiriyorum
fakat yok denecek kadar etkisiz .. bilenler aciilen bir el atarsa cok sevinirim .

Cevap: Yamaha Tyros 2 Portamento Legato Acil yardım lütfen..

yamahalarda legato olayı yok maaleseff... portamento var....

yamahalarda legato olayı yok maaleseff... portamento var....

böyle bir alette hangi kafayla bu özelliği koymamışmaş ayıp valla

saolasın ümit hocam

valla bende t4 vardi onda yoktuki t2 hayli hayli olmaz yamahada bi tek saglam bi saund var baskada bisi yok ozellik yok kolaylik yok ekran yok yok yok o yok bu yok iste bi tek saund var... yav bi tane ses atmak icin matematik gibi 4 islemden geciryorsun attiktan sonrada bilgisayardan ayardir falandir fistiktiktir. bazi sesleri begenmiyo cihaz standart sampleleri bozuk okuyor... t4 aldigimda arkadasin biri allah kolaylik versin isin zor dedi adam hakket dogru demis valla a2000 ve s65o ye ses atmak cok basittiprof serilerde daha zor arti bilgisayar destegi gerek.... kolay gelsin