• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamahacılara teşekkür

• Konbuyu başlatan ahmet
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görülen : 7K

ahmet

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
merhaba arkadaşlar or700 tr mi sattım.
bugüne kadar yamahaya emek vermiş sizlerden yardım gördüm ve bilgilerinizden faydalandım.
hepinize teşekkür ediyorum,işlerinizde başarılar diliyorum.herşey gönlünüzce olsun diliyorum.
gw8 alıyorum.
roland bölümünde yani yan odada arkadaşlığımızın devamını diliyorum :)

hepinize saygı ve selamlar

Cevap: yamahacılara teşekkür

abi bu gw 8 aşkı aldı başını gidiyor hadi hayırlısı bi çalışmamı olcak ne bizdemi alsak...
hayırlı olsun.

Güzel yorumlarınız için tşk ler Hayırlı olsun dileklerim

abi bu gw 8 aşkı aldı başını gidiyor hadi hayırlısı bi çalışmamı olcak ne bizdemi alsak...
hayırlı olsun.

servetiçen kardeşim pazartesi bir terslik olmazsa gidip alacağım.
bir ara hasan abin ile birlikte sana uğrarız.incelersin
selamlar

Hayırlı olsun o zaman :)

merhaba arkadaşlar or700 tr mi sattım.
bugüne kadar yamahaya emek vermiş sizlerden yardım gördüm ve bilgilerinizden faydalandım.
hepinize teşekkür ediyorum,işlerinizde başarılar diliyorum.herşey gönlünüzce olsun diliyorum.
gw8 alıyorum.
roland bölümünde yani yan odada arkadaşlığımızın devamını diliyorum :)

hepinize saygı ve selamlar

değerli üstadım roland gw8 şimdiden hayırlı olsun size

paylaşımlarınızı bekliyoruz

ayrıca bu güzel mesajınız bence çok anlamlı ve değerlidir.sitemizde marka model yerine esas olanın paylaşım olduğunu bir kere daha sayenizde gözlemledim.

bende nasip olursa temmuz sonunda gw8 almayı düşünüyorum.özellikle piyasa ritimleri paylaşımlarında bulunanacağım

hayırlı olsun kardeş.bende 700üm vardı sattım.bende pa800 almayı düşünüyorum.arkadaşın dediği gibi son zamnalrda bi gw8 aşkı sardı hadi hayırlısı diyelim.yoksa roland uyanıştamı neee:)

bende teşekkürü bir borç bilirim. özellikle vede özellikle dr. salim ve batuh kardeşime sizlerin sayesinde yamaha ayakta.ama kıymetiniz bilinmiyor o ayrı mesele.

servetiçen kardeşim pazartesi bir terslik olmazsa gidip alacağım.
bir ara hasan abin ile birlikte sana uğrarız.incelersin
selamlar

her zman beklerim abi selam k.i.bakın gw 8 e mürhen kardeşin çalışması olacakmış sanırım bence ses kalitesi bakımından çok iyi bi tercih yapmışsın abi hayırlı olsun.

şimdiden hayırlı olsun.

hocam hayırlı uğurlu olsun o cihaza sample atılsaydı bende düşünmez satar alırdım ama sanırım atılmıyormuş yamahayada hazır alışmışken.Herneyse hayırlı kazançlar versin Allah'ım nasipse..