• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YarDım ??? Or 700 Pich Bend Sorunu

piyanist_dadas

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Mc 120
arkadaşlar bi havuzlu çay bahcesinde program yapıyorum ehr akşam... bu aralar orgda bi anormallik oluşuyo... sesi degisiyo orgun pich bendi ileri geri yapınca düzeliyo sonra tekrar... aynı şey dewam sürekli yapıyo yardım ???????????

Cevap: YarDım ??? Or 700 Pich Bend Sorunu

aynı sorun bende de vardı dtl elektroniğe gönder hemen yapıyolar. pıtch bend arızalanmış. ses kayması veya ses takılıyo ondan. eger garantisi bitmemişse gönder garanti yapıyor.

seslerde kayma varsa pichbenderde sorun vardır abi garantisi varsa garantiye yolla derim saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar bende or700 kullanırken piçhbender bozulmuştu garantisi olmadığı için kendim uğraştım yanlız kullanılan mazeme çok basit bir yapıya sahip bu yüzden randımanlı olmadı bende roland ın ep180 midi klavyesini aldım 150 tl ye onu midi yoluylan kullandım ve kullanımdan o kadar memnun kaldım ki anlatamam sesler sanki daha verimli oluyor şu an 3x e geçtiğim için or 700 ümü sattım midi klavye duruyor isteyen olursa verebilirim

Mrb kardeşim bende bir 0r 700 kullanıcısıyım.Bu sorun pichmendin yayından kaynaklanıyor.Aynı sorun bendede başladı.Yayın değişmesi gerekiyor.