• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YEDEKLEME;yardım lütfen...

benhoca1

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa80
Arkadaşlar hepinize selamlar.
pa80'imin şu anki halinden çok memnunum.Herhangi bir yanlışlığa karşı setlerimi,ritimlerimi,kartımı,kısaca orgun bugünkü halini nasıl yedekleyebilirim?(harddisk YOK).Detaylı anlatırsanız sevinirim. Teşekkürler...

Cevap: YEDEKLEME;yardım lütfen...

Selam arkadaşım önce orga boş bir disket tak ve disk menüsünden save bölümüne gel sonra f2 ye basıcan üzerinde save yazar zaten f2 nin. Bu işlemden sonra orgun üzerindeki set diskete kopyalanmış olur. Sıra geldi kartı kopyalamaya bu işlem içinde 12 adet boş disket temin et yine disk menüsünden 10. sayfaya yani card backup yazan sayfaya gel.sonra f2 ye bas ve çıkan soruya enter de 1.disket yüklemeye başlar ve sonra 2.3.4.5... disketleri ister sende boş disketi takar enter a basarsın işlem bu kadar. ozgurturan@hotmail.com takıldığın yer olursa msn den yardımcı olurum....

Selam arkadaşım önce orga boş bir disket tak ve disk menüsünden save bölümüne gel sonra f2 ye basıcan üzerinde save yazar zaten f2 nin. Bu işlemden sonra orgun üzerindeki set diskete kopyalanmış olur. Sıra geldi kartı kopyalamaya bu işlem içinde 12 adet boş disket temin et yine disk menüsünden 10. sayfaya yani card backup yazan sayfaya gel.sonra f2 ye bas ve çıkan soruya enter de 1.disket yüklemeye başlar ve sonra 2.3.4.5... disketleri ister sende boş disketi takar enter a basarsın işlem bu kadar. ozgurturan@hotmail.com takıldığın yer olursa msn den yardımcı olurum....

daha güzel anlatılamazdı sağolasın teşekkürler

Harddiskin yoktuda bendemi yoktum :) 100 TL ye herşeyiyle güzel full bir harddisk takabilirdik neyse Pazara yolcuyum yazlık evimin tadilatı için gidiyorum. Diğer sorumların yanıt bulmuş kolay gelsin Saygılarımla,

Payşalmak güzeldir yardımcı olduysam ne mutlu bana :))