• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni Bir Efsane Başlıyor ! Çok Yakında Sizlerle...

Cevap: Yeni Bir Efsane Başlıyor ! Çok Yakında Sizlerle...

Konu Güncelde; hala bi açıklama yapma niyetiniz yok mu? Yani bu insanlara, kürek mahkumu gibi davranmanın ne mantığı var. Ne öldürüyor, ne güldürüyorsunuz. Yapın açıklamanızı artık ne çıkacaksa, bizlerde bilelim. Kaç gün olmuş hala merak uyandırma çabasındasınız....

roland senden türkiyeye bir cacık olmaz . stratejini değiştirde gel.

Bir gün çobanın biri koyunları otlatmak için dağları tepeleri aşar.En sonunda bir yere varır.Bir ağacın altına oturup koyunları otlatmaya başlar.Koyunlar otlarken bu çoban da başlar kavalını çalmaya...
Bir süre sonra sıkılır ve kendi kendine der ki:şu köylülere nasıl bir oyun oynasam?sonra aklına bir fikir gelir.Başlar bağırmaya:yetişin köylüler yetişin kurt koyunlara saldırıyor!der demez köylüler koşa koşa gelirler ve etraflarına bakarlar.Ve derler ki:biz kurt murt göremiyoruz derler ve ayrılırlar oradan.Çoban bir kaç kere daha böyle yalan söyler en sonunda da der ki:siz ne aptal köylülersiniz.Ben sizin gibi köylü görmedim yuh size nasıl da inandınız.der ve herkez çok sinirlenir.Başka bir gün koyun sürüsüne gerçekten kurt saldırır.Çoban başlar bağırmaya...:yetişin köylüler yetişin sürüye kurt saldırdı yetişinnn!der ama kimse aldırış etmez çünkü önceden de yalan söylediği için bir daha inanmazlar vekurt sürünün yarısı yer yarısını götürür çoban ise oturup ağlamaklıdır.Eee ne demişler yalan söylersen başına geleceklerini bilemezsin...

Bu hikayeden hangi ders çıkarılmalıdır sizce...

Rolandın benzer reklamlardaki tarihleri heyecanla bekleyen aranger ve snty org kullanıcıları, hayal kırıklığına uğradığından artık ilgi göstermez oldu. Bunun sonucunda da Roland firması yeniden yapılanma için finansman ve yönetim firmasına başvurdu ve anlaşmayı imzaladı. Sonucunu merakla bekliyorum. ( )

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar,siz her geçengün yeni klavyelerle tanışırken bizde casio at-3 le düğünden düğüne koşuyoruz.

Müşteri kizdigi zaman bir daha kralda olsa içi buruk bir sekilde bakar olaya.zamaninda milletin içini cok burktun roland.yine ayni stille degisik bir düzen degisik iç burkma stilimi acaba.herzaman Inşallah bu sefer roland geliyor diyoruz umutlaniyor herkes gelemeden yolda tekeri patlıyor takla atiyor.bk5 cikana kadar değişik dusuncelerim vardi roland a. Simdi ise hep sabit dusunce tasiyacagim roland benim icin bisey ifade etmeyecek.bana deger veren firmaya markaya deger verecegim oda Türkiye de adi belli KORG

Değerli Forum Üyeleri;

Site içerrisine eklenen reklam filmimiz ile alakalı olarak bu açıklamayı yapma gereğini duyduk. Bu reklam filminin paylaşılmasındaki amacımız kimsenin beklentilerini yükseltmek yada insanları heyecanlandırarak bazı kullanıcıların tabiriyle işkence çektirmek değildir. Temsil ettiğimiz marka bir dünya markasıdır ve sizde takdir edersiniz ki bu gibi firmalarda bazı ürünlerin tüm dünyaya lansmanı için bir tarih verilir ve bu tarihe kadar gizlilik korunur. Bu üründeki durumda bu şekildedir ve ve bizlerin insiyatifinde olan bir durum değildir. Roland Japonya'nın verdiği tarih öncesi malesef ki hiçbir açıklama yapamıyoruz. Burada paylaşılmasının nedeni sadece yeni bir ürün çıkacağının bilgisidir. Bu tarz reklam kampanyaları sadece bizim sektörümüzde değil, hemen hemen her sektörde yapılan işlerdendir. Lütfen konuyu bu şekilde değerlendirmenizi rica ederiz. 1 Haziran günü geldiğinde çıkacak olan ürün için tüm içeriklerini ve videolarını sitemizden öğrenebileceksiniz.

Saygılarımızla;

Teşekürler Roland bize ufak bir tiyo verseniz en azında ritimli aletmi acaba bunu bilsek oda yeter..

Bir gün çobanın biri koyunları otlatmak için dağları tepeleri aşar.En sonunda bir yere varır.Bir ağacın altına oturup koyunları otlatmaya başlar.Koyunlar otlarken bu çoban da başlar kavalını çalmaya...
Bir süre sonra sıkılır ve kendi kendine der ki:şu köylülere nasıl bir oyun oynasam?sonra aklına bir fikir gelir.Başlar bağırmaya:yetişin köylüler yetişin kurt koyunlara saldırıyor!der demez köylüler koşa koşa gelirler ve etraflarına bakarlar.Ve derler ki:biz kurt murt göremiyoruz derler ve ayrılırlar oradan.Çoban bir kaç kere daha böyle yalan söyler en sonunda da der ki:siz ne aptal köylülersiniz.Ben sizin gibi köylü görmedim yuh size nasıl da inandınız.der ve herkez çok sinirlenir.Başka bir gün koyun sürüsüne gerçekten kurt saldırır.Çoban başlar bağırmaya...:yetişin köylüler yetişin sürüye kurt saldırdı yetişinnn!der ama kimse aldırış etmez çünkü önceden de yalan söylediği için bir daha inanmazlar vekurt sürünün yarısı yer yarısını götürür çoban ise oturup ağlamaklıdır.Eee ne demişler yalan söylersen başına geleceklerini bilemezsin...

Bu hikayeden hangi ders çıkarılmalıdır sizce...

Rolandın benzer reklamlardaki tarihleri heyecanla bekleyen aranger ve snty org kullanıcıları, hayal kırıklığına uğradığından artık ilgi göstermez oldu. Bunun sonucunda da Roland firması yeniden yapılanma için finansman ve yönetim firmasına başvurdu ve anlaşmayı imzaladı. Sonucunu merakla bekliyorum. ( )

hocam linkin cevirisini okudum çok yerinde bir karar olmuş..umarım iyi neticeler olur.....

Ben şunu anlayamıyorum muhakkakki bi açıklaması vardır,olay şu korg pa 80 ile birlikte ritmli klavyelere sampler atılabilme özelliğini getirdi kart çıkartılar ama kullanıcı bi şekilde kartı kırıp içine istediği samper atma özelliğini geliştirdi sonra baktılar ki olmuyor kullanıcı kendi ne isterse atsın dediler ve bizlere belirli bir boş alan verdiler ramlar sayesinde ,her ne kadar az gibi görünsede sonuçta iyi kötü bizleri memnun etmeyi başardılar,yamahada da sampler atabilme özelliği vardı ama bildiğim kadarı ile zormuş galiba bide yamahanın orgları uçuk fiyata olduğundan kullanıcı pek tercih etmedi neden korg gibi basit bir samole atılabilen orgu yamaha ve roland yapmadı ben bunu anlayamıyorum,görünen köy klavuz istyemez korgun satış patlamasına sebeb olan bu kullanıcaya açık olan ram olayı,sanırım bunun patenti korg firmasında yani bilemiyorum istese roland takla attırır ,Roland Synthesizer konudusnda çok çok ileride yani arrenger keyboarda neden bu sampler atılabilme hikayesini yapamadılar veya yapmıyorlar mesela rolandın Jubıter sonra INTEGRA-7 Modulu çok çok ucuk cihazlar yani bunları yapan arranger keyboarda takla attırırda var bişeyler sanırım yazılımla alakalı veya patentle alakalı bir durum bilemiyorum...

yarın 1 haziran efsane günü.........

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri