• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni bir flash kart yapıyoruz..

umut206

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar herkese saygılar sevgiler...Biz yeni bir flash kart yapım aşamasındayız sizlerden gelen tepkiler,yorumlar doğrultusunda devam edeceğiz.Diğerlerinden tek fark hiç bir kart tabanlı değil..Tek tek sample sesleri yükleyerek,gerçekten emeğimizi ortaya koyarak yapmaya çalıştıgımız bi proje.Amacımız var olan pa 80 soundundan farklı birşeyler ortaya çıkarmak.Başarılı oluruz,yada olamayız şu an için bilemiyoruz ancak şu konumda sizlerden gelen yorumlar bizim ileri gitmemizi sağlayacaktır.Lütfen kötüde olsa iyide olsa eleştirilerinize açığız..Sadece sizlerden ricam performans vermeyecek hoparlörlerle dinlemeyın lütfen.Çıkan sesi temiz duyabileceğiniz bir platform olursa sevınırım.Kayıtları zaten cubasede yapılmıştır...Saygılarımı sunuyorum...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Z_d86UWNeog]YouTube - ‪SMS müzik KORG PA 80 FLASH KART YENİ-1‬‏[/ame]

Cevap: Yeni bir flash kart yapıyoruz..

bacan ben youtubeyi izleyemiyorum nasıl izleyebilirim sizin videonuzu youtubeyi nasıl açabiliriz birde win 7 kullanıyorum saygılar

ewt dns ayarlarıyla heryere girebilirsin.

güzel olmus benim hosuma gitti,, Zil sesleri gayet canli

üstadlari #PA80 evladi olan pa50 ye de iyi bi (kartsiz ) set yapsaniz,, 3/4 llükler hic yok dogru düzgün

başarılar iyi bir çalışma olacak gibi.klarnet lopmu normal sampler mi.

çalışmalarınızda başarılar dilerim

kolay gelsin kartın 2-4 ve vahde video sunu izleyebilirmiyiz

bende eski bir pa80 kullanıcısı olarak 1-2 birşey söylemek isterim öncelikle emeğenize saygı duyuyorum tebrik ederim demoda güzel sadece 2 şey söyliycem demo için elektro bağlama ve 9-8 ritim biraz zayıf geldi gerçi yapım aşamasındayız demişsiniz ama hata ettiysek af ola fikrimi söylemek istedim kolay gelsin

darbukalar cok on planda akorlar yok denecek kadar az 2-4 luk idare etmez cifte telli ise normal 9 8 de normal hip hop tarzinda 2-4 luk yapsaniz pa800 deki gibi bass rtimler guzel olur kolay gelsin

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri