• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni Demolarım..Solistim var, Yorumlarınızı bekliyorum :)

ugurtheorca

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pA500TR

Merhaba arkadaşlar..daha önce müziklerini paylaştığım demoları departmandan arkadaşıma okuttum.. Biliyorsunuz benim sesim çok kötü :) Ama ben bu arkadaşımın sesini beğendim.. yarım saat öğle tatilinde bunları kayıt ettik.. Daha önce benden dinlemediği şarkıları söylediği için farklı notalardan gittiğimiz yer oldu. Bazen girişleri kaçırdı..

Ben çok beğendim sesini, hemde çok amatör olmasına rağmen, hoş ikimizde amatörüz :D

Sizce bu ikili (arkadaşım solist, ben klavyede) ufak çaplı bir kafede iş yapar mı? :D
Dürüst ve gerçek eleştiri / yorumlarınızı bekliyorum..

Cevap: Yeni Demolarım..Solistim var, Yorumlarınızı bekliyorum :)

iyi bnce ama şu özledim tenin kokusunu bölümünde biraz daha farklı yüksek bi çıkış olsa çok daha iyi olrdu biraz pes gibi geldi bana

klavye çok çok güzel.... ama solist bas seslerde detone, tiz seslerde ise güzel okuyor........

klavye yi canlı mı caldınız yoksa .. midi calıp ustune mi okudunuz..???

bence klavye canlı çalınmamış..çünkü bu kadar güzel klavye calan bir muzisyen asla solist okurken melodiyi bu kadar çok çalmaz sadece cevaplar verir.....ve iyi dinlerseniz klavye enstrümantel şarkılar gibi olmuş.....

ben bayıldım.arkadaşının harika bir sesi var.sende çok güzel eşlik etmişsin ugurtheorca.parçanın a bölümünde ufak bir yer melodinin aslına uymamış ama bütün olrak dediğim gibi çok güzel.her ikinizinde emeklerine sağlık.tebrikler.

Bu canlı çalınmış hücum kayıt yüreğine sağLIK UĞUR ABİ

klavye çok çok güzel.... ama solist bas seslerde detone, tiz seslerde ise güzel okuyor........

klavye yi canlı mı caldınız yoksa .. midi calıp ustune mi okudunuz..???

bence klavye canlı çalınmamış..çünkü bu kadar güzel klavye calan bir muzisyen asla solist okurken melodiyi bu kadar çok çalmaz sadece cevaplar verir.....ve iyi dinlerseniz klavye enstrümantel şarkılar gibi olmuş.....

Melodiler hücum kayıt.. Bu melodileri daha önce sitede paylaşmıştım..

Mixcraft programına attım melodileri, arkadaşta üzerine okudu..

Dediğiniz gibi aslında enstrümantal parçalardı, sadece üstüne okumuş oldu arkadaşım.. Bu ilk denemimizdi.. Sonraki demolarımız da hem ses, hem klavye hücum kayıt olur, enstrümantal olmaz..

ben bayıldım.arkadaşının harika bir sesi var.sende çok güzel eşlik etmişsin ugurtheorca.parçanın a bölümünde ufak bir yer melodinin aslına uymamış ama bütün olrak dediğim gibi çok güzel.her ikinizinde emeklerine sağlık.tebrikler.

Çok teşekkürler Ferdesu hocam.. Sizin görüşleriniz benim için çok önemli.. Arkadaşımla iyi bir ikili olmayı planlıyoruz açıkçası.. O söyleyecek, bende müziğimle eşlik edeceğim :) Böylece sesimin facia durumundan da kurtulmuş oldum solist bularak :D

Bu canlı çalınmış hücum kayıt yüreğine sağLIK UĞUR ABİ

Çok sağol ali kardeşim.. Daha önce hücum kayıt yapmıştım bu şarkıları ve paylaşmıştım..

çok güzel olmuş. bence iyi bir ikili olabilirsiniz..

Hocam iyi olmuş .
parçaların karar seslerini yükseltirsiniz fazla pes olmaz daha güzel olur :)
(tabi bu benim düşüncem yanlış anlaşılmasın) Uğur abi